מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - הסבר על שיטת הטיפול ו"התזונה הכירורגית" של דר ערן אשחר

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

הסבר על שיטת הטיפול ו"התזונה הכירורגית" של דר ערן אשחר

דף הבית >> הסבר על שיטת הטיפול ו"התזונה הכירורגית" של דר ערן אשחר

ד"ר ערן אשחר מסביר על שיטת התזונה הכירורגית ושיטת הטיפול שלו

להאזנה להקלטה לחצו על המשולש למטה מצד שמאל
שלום לכם
כאן ד"ר ערן אשחר
תודה לכם שפניתם למרכז אשחר לריפוי טבעי
 
עקב עומס פניות גדול החלטנו לאפשר לכם לקרוא גם הסבר כתוב על שיטת העבודה והפעולה שלי וכיצד תוכלו להיעזר בי כדי לשפר את בריאותכם. אני מסב את תשומת ליבכם לעובדה שבעמוד זה ממש למעלה יש הקלטה של ההסבר שלי ואם אתם מעדיפים לשמוע אותי לחצו על המשולש למעלה והאזינו להקלטה.
 
אם אחרי קריאת ההסבר הזה ושיחה עם נציג שרות שלנו יישארו לכם עדיין שאלות רפואיות פתוחות אזי תוכלו לבקש שיחה איתי. 
אם אחרי ההסבר אתם מוכנים לקבוע פגישה צלצלו אלינו לקליניקה ותאמו את הגעתכם מול מנהלת הקליניקה בטל -074-7011309.
 
ובכן, יתכן שכבר צפיתם בסרטון באתרים שלי שמדבר על הדרך לפתרון הבעיה הבריאותית שלכם ואם לא אז אני ממליץ להקדיש כמה דקות לצפייה בסרטון. לצערי, לא נוכל לחזור על כל התוכן של הסרטון בטלפון ומי שלא יצפה בו עלול לקבל מידע חלקי ולא שלם.

הרשו לי לספר לכם קודם כל במה אני עוסק וכיצד אני יכול להועיל לכם.
במקצועי אני רופא נטורולוג, לא רופא קונבנציונאלי.  נטורולוג נגזר מהמילה נטורולוגיה שפירושה – התורה או התפיסה של הטבע. 
אולם את הקריירה שלי ברפואה התחלתי דווקא ברפואה הקונבנציונאלית לפני כ- 30 שנים כשלמדתי באוניברסיטה העברית, בפקולטה לרפואה והדסה לתואר M.P.H  שזה – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה.
 
אני חייב לספר לכם שבתום לימודי בפקולטה לרפואה הגעתי לתובנה חשובה שעיצבה למעשה את כל הקריירה שלי בתחום הבריאות והיא - שלרפואה אין בעצם שום כוונה, רצון ויכולת לרפא מחלה כל שהיא וכל מה שהיא מציעה ומבטיחה לחולים זה למעשה מחלה כרונית לכל החיים ותלות קבועה בתרופות וניתוחים.
מה שראיתי הוא שהרפואה דואגת להחדיר למוחו של המטופל שהמקור למחלה הוא גנטי או הגיל או שהסיבה למחלתו לא ידועה ושהוא חייב ללמוד לחיות עם המחלה במשך כל ימי חייו ולהשתמש בתרופות שאינן מרפאות כלום ומשככות את הסימפטומים בלבד למשך זמן קצר. 
הרפואה מכחישה באופן מוחלט שקיים קשר כל שהוא בין תזונה מסוג מסוים לבין היוצרות מחלות בגוף האדם וגם את הקשר בין תזונה להחלמה ממחלות קשות הקרויות בפיה כרוניות. היא מתעלמת מאלפי מחקרים מדעיים של טובי החוקרים בעולם ומעדויות קליניות מצטברות על מיליוני אנשים בעולם המעידים על קשר ברור בין תזונה להחלמה ממחלות. היא מזלזלת בכל מטפל או רופא או מטופל שמצהיר שקיים קשר כזה ומבטלת את עדותו וניסיונו ללא כל בדיקה וחקירה. כל מנכ"לי קופות החולים הוזמנו על ידי לערוך חקירה על שיטת הטיפול שלי ולאמצה בכל קופות החולים. כולם למעשה התעלמו מפנייתי.
כיוון שאני עצמי נרפאתי באמצעות הנטורולוגיה ממחלה קשה בדרכי העיכול שממנה סבלתי מגיל 9 עד גיל 24 ללא ניתוח שהוצע לי בבית החולים הדסה בהר הצופים ונפטרתי מכל התרופות, לא מיהרתי להאמין בגישה שלימדו אותי בפקולטה לרפואה ולכן לאחר לימודי חיפשתי גישות אחרות המאמינות בכח הריפוי הטבעי של הגוף ולבסוף חזרתי לגישה הנטורולוגית שבאמצעותה הבראתי. 
את הדוקטורט שלי עשיתי בסופו של דבר בנטורולוגיה באמצעות אוניברסיטה אמריקאית. 
 
אז מה אומרת גישת הנטורולוגיה

שני המסרים החשובים של הגישה הינם:

א. גוף האדם משול למכונה, אולי המכונה המשוכללת ביותר ביקום, ולמכונה זו נקבעו חוקים וכללים להפעלתה. אם נפעיל את המכונה הזו על פי חוקי ההפעלה שלה אזי לא נגיע לחולי כל שהוא.

ב. למכונה הזו יש סדרה של צרכים שחייבים להיות מסופקים באופן אופטמלי כדי שהיא תפעל באופן תקין ולאורך זמן ולא תגיע למחלה כל שהיא. ואכן אם נספק את צרכי המכונה הזו באופן מדויק ומושלם היא לא תתקלקל. צרכי המכונה הינם: תזונה, שתייה, מנוחה, תנועה, שמש, ניקוי נוזלי התאים והגוף, מניעת הרעלה, שימוש נאות בחומרים סביבנו, מצב ריגשי ועוד.

 
אם כך, הרעיון המרכזי הוא שמחלות נובעות מהתנהגותנו, מאורח חיינו ולכן למישהו אחר, מטפל, רופא, תרופה... אין יכולת להבריא אותנו לתמיד. כדי להבריא אנחנו צריכים לשנות את הרגלינו.
על כן הבראה סופית ממחלה כל שהיא לא תעשה באמצעות תרופות ורופאים, כיוון שאין להם יכולת וגם לא יומרה להבריא אותנו מהמחלה. עובדה – כשקמים למחרת בבוקר הערכים של הסוכר, לחץ הדם, השומנים בדם, היוריק אסיד, הקריאטינין...עדיין גבוהים.  
ובכן, הבנתי שהטיפול הקונבנציונאלי הוא תמיד בתוצאה ולא בסיבה הראשונית למחלה וטיפול בתוצאה לעולם לא יוביל להחלמה מהמחלה.
 
אז אם אין ריפוי באמצעות רופאים ותרופות היכן נמצא את הריפוי?

העובדה המדהימה היא שהריפוי נמצא בתוכנו, בגופנו. 
המהנדס הראשי של העולם, הטבע או הבורא, תקראו לו איך שאתם רוצים יצר בגוף שלנו כוחות ריפוי עצומים שלא קיימים בשום מקום אחר. אבל לצערנו מרבית האנשים לא רק שאינם מודעים לקיומם של כוחות הריפוי שבגופם אלא גם מפריעים להם לבצע את מלאכתם במשך כל החיים. 
כעיקרון, הפרעה מתמשכת זו היא המובילה לכל המחלות של המין האנושי.
 
אם כך מה שאנחנו הנטורולוגים מציעים הוא להפסיק לחפש את הריפוי מחוץ לנו ולפנות פנימה, לגלות את כוחות הריפוי העצומים שבתוכנו וללמוד כיצד להפסיק להפריע להם כך שסוף סוף יוכלו לעשות את מלאכתם באופן מושלם ולהוביל אותנו לריפוי אמיתי ממחלותינו. כלומר, אנחנו מציעים למטופלים שלנו למעשה להיות הרופאים של עצמם. ואני רוצה להדגיש שזו לא רשות, אלא חובה!
אני מודיע לכם שאף אחד לא יוכל להבריא באמת משום מחלה אם לא ייהפך לרופא של עצמו. לאף אחד אין את הכוח להבריא באמת מישהו אחר, זו אשליה שמגלגלת מיליארדי דולרים מידי שנה.
לרוב, טיפולים תרופתיים וניתוחיים יובילו אולי להעלמה זמנית של הבעיה ולאשליה של החלמה, אבל אם לא יתרחש טיפול יסודי בגורמי המחלה היא תחזור שוב ושוב.
 
אז מה תפקידי אם כך?
 
אני בסך הכל מלמד את המטופלים שלי להיות הרופאים של עצמם. 
ולא, גבירותי ורבותי,  לא צריך ללמוד 7 שנות לימוד כדי ללמוד להיות בריא.
עובדה – הרופאים עצמם אינם סמל לבריאות טובה. הם חולים במחלות אפילו יותר מהמטופלים שלהם.
 
כן, אני יודע שכל חייכם סיפרו לכם שהבריאות שלכם היא באחריות הרופאים ולא באחריותכם, אבל חברים וחברות אין שקר גדול מזה. 
20 שנות ניסיון בהפיכת מטופלים לרופאים של עצמם והחלמה שלהם ממחלות לב וכלי דם, סוכרת, מיגרנה, מחלות דרכי העיכול, סרטן, פיברומיאלגיה מחלות אוטואימוניות, עייפות כרונית ועוד מחלות רבות הוכיחו לי שלרוב הבריאות של האדם הינה בידיו בלבד, והיא לא תושג לעולם על ידי תרופות ורופאים. 
 
לצערנו, רוב הציבור לא מוכן לאמץ את הגישה הזו ולקחת אחריות מלאה על בריאותו, אני רואה זאת מידי יום.
לרבים נוח לחיות באשליה שהם יכולים להטיל את האחריות לבריאותם על מישהו אחר, על מטפל, רופא או תרופה.  אלה אולי יוכלו להכיר בטעותם אם יבינו את תהליכי הריפוי המתרחשים בגופם באמצעות כוחות הריפוי שבגופם וידברו עם אנשים שהחלימו ממחלות קשות ללא תרופות ורופאים.  
אז הצעד הראשון בלהיות הרופא של עצמכם הוא להבין מה הסיבות למחלה, לבעיות הבריאות שלכם.
למעשה לכל המחלות שלוש סיבות בלבד וישנן הוכחות מדעיות חותכות לכך. על כך נרחיב את הדיבור בסדנא.
 
אז חישבו לרגע – האם באמת כדורים ללחץ דם גבוה או לסוכר יכולים לטפל בתזונה הלקויה שלנו או ברעלים שאנחנו מכניסים לגופנו ? 
ברור שתרופות אינן יכולות לעשות זאת ביעילות: עובדה - המחלה לא נעלמת והיא מופיעה כל בוקר מחדש כשאתם מודדים סוכר או לחץ דם. 
 אין שום תרופה וניתוח שיכולים לפתור את בעיית העודפים בתזונה. רק המודל שאני קורא לו "תזונה כירורגית" מסוגל לתקן את הנזקים שנגרמו על ידי התזונה הלקויה.
 
אז מה היא תזונה כירורגית?
 
תזונה כירורגית היא תזונה המתמקדת בפריטי מזון בעלי אחוז נמוך יחסית של פחמימות, שומנים וחלבונים. התמקדות בתזונה מסוג זה במשך מספיק זמן מאלצת את הגוף להתחיל לפרק, לעכל ולשרוף את כל מאגרי השומן בגוף בכלל ובכלי הדם בפרט וכך למרק ולנקות את כלי הדם מאותן שכבות של שומנים ששקעו בדפנות כלי הדם והצרו אותם. התוצאה הינה פתיחה של כלי הדם ומניעת צורך בצנתור או בניתוח מעקפים וכמובן גם ירידה בלחץ הדם, ירידה דרסטית של השומנים בדם, ירידה ברמת הסוכר בדם, ריפוי של הלבלב וירידה גדולה במשקל. תוצאות אלה מוכחות מחקרית ובעבודה קלינית שלי ושל אחרים בעולם כבר 240 שנים.
סוכרתיים חייבים להבין שבנוסף, השחרור והסילוק של שכבת השומן מכלי הדם שלהם מאפשרים לסוכר לצאת בקלות מכלי הדם ולחדור בקלות לתאי הגוף ולכן רמת הסוכר בדם יורדת והתרופות לסוכרת הופכות למיותרות גם בקרב חולים שכבר מזריקים אינסולין.
בנוסף, תזונה דלת רעלים וגם דלת חלבונים ושומנים מאפשרת לגוף להיפטר במהירות מכמויות עצומות של רעלים ותוצרי חלבונים שאגורים ברקמות השונות ולכן היא מובילה לניקוי עמוק של הגוף ולהחלמה ממחלות רבות כמו מיגרנה, דלקת פרקים, תשישות כרונית, פיברומיאלגיה, מחלות אוטואימיוניות ועוד מחלות רבות.  
 
ועכשיו הסבר על מבנה הטיפול:
 
הטיפול מורכב משני חלקים:

א. פגישה - הפגישה מכילה מספר חלקים, חלקם נעשים בטלפון, חלקם פנים מול פנים בתל אביב, חלקם באופן אישי וחלק אחד קבוצתי.

ב. ליווי טלפוני בתדירות של 3 פעמים בשבוע לפחות - ליווי טלפוני למשך 4 חודשים או על בסיס חודשי.

הפגישה מתחילה במילוי שאלון ושליחת הבדיקות.
אני עובר על כל החומר.
לאחר מכן נפגשים בצל אביב ואני עושה לכל אחד
בדיקות פיזיות : לח"ד, משקל, עור, לשון, ציפורניים וקיפלי שומן.
מיד לאחר מכן נכנסים כולם למפגש קבוצתי של כ - 5 שעות.
 
במפגש הקבוצתי אדבר על כוחות הריפוי שטמונים בגופנו,
על מה הם מחלה ובריאות,
על תרופות וסימפטומים,
על הקשר בין איברים שונים בגוף האדם והתאמתם למזונות שונים,
על תזונה כירורגית,
נסקור את מחקריו של החוקר הענק והבכיר בעולם פרופ' קמפבל שחקר את הקשר בין סוגי תזונה שונים ובין מחלות שונות.
נראה את הגרפים וההסטוגרמות מאירי העיניים שהוא מציג שמעידים על הקשר הברור שקיים בין סוגי תזונה שונים ובין מחלות שונות כמו סרטן, מחלות כלי דם ולב, סוכרת, שומנים בדם, מיגרנה, ומחלות נוספות, דרך אגב, קשר שהרפואה הקונבנציונאלית מתעלמת ממנו לחלוטין.

 
למחרת הסדנא נעשה פגישה טלפונית מסכמת ובה אסקור שוב את החומר, אציג את תמונת המצב מנקודת מבטי, אעשה סיכום של המצב ואטווה תוכנית פעולה אישית. 
תוכנית הפעולה באה לידי ביטוי בשתי תוכניות:
א. תוכנית בת 30 עמודים שממוקדת כולה בתזונה.
ב. תוכנית בת 55 עמודים שמתמקדת בשאר האלמנטים שתומכים בבריאות: שינה, מנוחה, תנועה, היגיינה אישית, עישון, 
ניקוי נוזלי התאים והדם, חשיפה לשמש, מצב רגשי ועוד. בתוכנית זו גם תקבלו התייחסות וניתוח מדויק של כל התשובות שנתתם בשאלון והתייחסות כתובה לבדיקות הדם שלכם.
 
 
 ובכן, אני מבטיח לכם שאחרי 6 שעות של פגישות אישיות והפגישה הקבוצתית אתם תבינו בבריאות הרבה יותר מהרופא המומחה לתרופות ומחלות שטיפל בכם עד היום, אבל הדרך להחלמה מוחלטת עוד ארוכה ומסיבות רבות למיטב ניסיוני ההחלמה המלאה והיסודית לא ניתנת להשגה ללא ליווי טלפוני.
לכן בניתי מסגרת של ליווי טלפוני שתוביל אתכם הישר ובזמן הקצר ביותר להשגת המטרות שלכם, שאני מזכיר לכם שהן - פתיחת העורקים, ירידה בלחץ הדם, ירידה דרסטית ברמת השומנים בדם, היעלמות הסוכרת והתרופות, עליה ברמת האנרגיה, היעלמות המיגרנה, בעיות העיכול ובעיות הבריאות האחרות. בסופו של התהליך גם תשיגו ערכי לחץ דם, סוכר וכולסטרול שמעולם לא ראיתם ואם תרצו אז גם תגיעו למשקל האופטימלי שלכם.

אולי זה נשמע מדע בדיוני, במיוחד לאור כישלונות העבר, אבל תוכלו לקבל מאות עדויות על ההישגים האלה באופן אישי מרשימת הממליצים הארוכה שנמצאת באתרים שלי או שקיבלתם במייל. דברו איתם.
 
מדוע רק באמצעות  ליווי טלפוני צמוד יש סיכוי להגיע למטרות הרצויות
 
התשובה היא ש- 20 שנות ניסיון עם אלפי חולים הוכיחו לי שלא ניתן להגיע לבריאות מושלמת עם תפריט אחד ויחיד מתחילת הדרך ועד סופה. איש מקצוע שאיננו מבין את זה הוא לא מקצועי ומתרשל בתפקידו.
התזונה הכירורגית המשתנה והמתמקדת ביחסים מדויקים ומשתנים בין אבות המזון: חלבונים שומנים ופחמימות, מאפשרת לגוף לבצע מיליוני ניתוחים בעצמו, בכל תא רקמה ואיבר בגוף, וכך להחליף תאים ישנים וחולים בתאים חדשים ובריאים. מי שמאפשר את זה זה התזונה הטבעית והכירורגית.

לכן במהלך הליווי נתמקד אומנם בפריטי מזון המאפשרים לגוף לבצע את אותן פעולות כירורגיות באיברים השונים, אבל התזונה חייבת להשתנות שוב ושוב כדי להשיג תוצאות יותר ויותר חודרניות באיברי הגוף השונים בכלל ובכלי הדם בפרט. התוצאות הכירורגיות הן תוצאה ישירה של השינויים התכופים והמשמעותיים בתזונה והם מוצעים למטופל בזמן המתאים ואחרי הכנה נפשית ופיזית מתאימים במהלך הליווי הטלפוני הצמוד של המטופל. 
 
כלי טיפולי נוסף שנמצא בשימושי ובשימוש של כל הנטורולוגים בעולם מזה כ- 240 שנה הוא הצום הבריאותי שנעשה בהשגחה.
צום על מים הוא הכלי הטבעי, הכירורגי, המרשים והיעיל ביותר שיש לגוף האנושי. אף אחד לא חייב לעשות צום, אבל השימוש בו, אחרי שתבינו את עקרונותיו, יכול להוביל אתכם לבריאות פנטסטית.
תוכלו ללמוד יותר על הכלי הזה מתוך ספרים מקצועיים שאמליץ לכם לקרוא לאחר ההשתתפות בסדנא שלי.
 מה שאני יכול לומר לכם ברגע זה הוא שאם תרצו לעשות שימוש גם בכלי הזה יחד עם התזונה הכירורגית אז ההגעה שלכם למטרות שציינתי תהיה במהירות של מטוס סילון.
 
עד כאן ההסבר על גישת "התזונה הכירורגית" ועל מבנה הטיפול שלי ועל התוצאות שאליהן תוכלו להגיע באמצעות הטיפול. 
 
בואו נעבור לעלויות של הטיפול:
 
עלות הפגישה האישית, הפגישה הקבוצתית ושתי התוכניות שתקבלו הינה  - 1390 שקלים. אני מזכיר שמדובר על כ- 6.5-7 שעות עבודה אישית וקבוצתית אתנו כולל זמן הכנת שתי התוכניות. 
 
כהטבה - בני זוג בלבד מוזמנים להשתתף בקורס ללא תשלום נוסף.
 
העלות של הליווי הטלפוני הינה 1450 ₪ לכל חודש ליווי (בהנחה של  4 חודשי ליווי). ניתן לקחת ליווי גם על בסיס חודשי בעלות גבוהה יותר לכל חודש. 
במקרים של לפני צנתור או ניתוח מעקפים או סרטן או מצבי חולי קשים אחרים עלות הליווי הינה 2500 שקל לכל חודש ליווי (בהנחה של  4 חודשי ליווי).
ניתן לקחת ליווי גם על בסיס חודשי בעלות גבוהה יותר לכל חודש.. 
 
לסיכום, אם יש לכם שאלה רפואית שלא נענתה עדיין אתם מוזמנים להתקשר לקליניקה ולהזמין שיחה איתי.
 

לקביעת פגישה צלצלו ל:
 
טלפון: 074-7011309 (מענה של 24 שעות בביממה

או ישירות בואטסאפ לטל: 054-5742631 או 0545-748176

או לטלפון -  972-72-3701625+ (קו ישראלי)
 
דואר אלקטרוני: office.eshkhar@gmail.com

אנא השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.
 

 
לידיעתכם – בשני אתרי האינטרנט שלי תוכלו למצוא חומר רב נוסף המסביר על הגישה, מאמרים מקצועיים וספציפיים שכתבתי לגבי מחלות שונות ועדויות כתובות ומוסרטות של מחלימים.
 
להלן כתובות אתרי האינטרנט:
 
אתר סוכרת - לחץ כאן ( http://www.dreshkharrepuysukeret.com/)

אתר כלי דם ולב: http://www.dreshkhar.com/

 
אני מקווה שפתחתי לכם דלת לחיים טובים ובריאים יותר 
 
אני מאחל לכם בריאות טובה ושבוע טוב
 
בברכה
 
ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
 
 

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים