מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - מניעת דיאליזה ושיקום כליות

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי
שיפור תפקוד כליות, מניעת דיאליזה ושיקום ממצב של דיאליזה פעילה:

הסיכוי שתשמעו את הדברים שכתובים כאן מפי רופאים קונבנציונאליים, מומחים לטיפול בכשל כליתי, כשל כליתי חמור, תפקוד כליות לקוי, קריאטינין (creatinine) גבוה, אוריאה( urea) גבוהה, יוריק אסיד (uric acid)  גבוה, הוא לא קלוש, הוא פשוט אפסי. גישת הנטורולוגיה איננה נלמדת בבתי ספר לרפואה ולכן איננה מיושמת על חולים בבתי חולים בישראל ובעולם המערבי. עקב כך מאות אלפי חולים חווים שטיפת מוח שלילית על ידי רופאים והצוותים הרפואיים שמלעיטים אותם במידע שגוי, שקרי ואינטרסנטי. 
היה לי מטופל שעשה עסק שלם ממחלת כשל הכליות של החולים בישראל ובעולם. היו לו מאות מכוני דיאליזה בישראל וברחבי העולם.
אין לי ספק שאם כל חולה במצב של 
כשל כליתי, כשל כליתי חמור, תפקוד כליות לקוי, קריאטינין (creatinine) גבוה, אוריאה( urea) גבוהה, יוריק אסיד (uric acid) גבוה, היה קורא את המאמר הקצר הזה סיכויו להגיע לכשל כליות ועד לדיאליזה היו יודים לקרוב ל- 0!!!
אני אומר זאת על סמך 23 שנות ניסיון קליני עם חולים במצבי כשל כליות חמור ולעיתים לפני דיאליזה ואפילו במצב של דיאליזה שמצבם השתפר ללא הכר עד כדי יציאה מוחלטת מהקטיגוריה של כשל כליתי ודיאליזה. 
מה שחשוב ביותר להבין הוא שכמעט כל אדם שניזון מהתזונה המערבית והישראלית הטיפוסית ימצא שמצב תפקוד הכליות שלו ממש לא אופטימלי. אמירה זו צריכה להיבחן כמובן בעין של רופא-נטורולוג ולא רופא קונבנציונאלי שהוא בעיני בבחינת עיור שהאמת מונחת לנגד עיניו אך הוא לא מבין אותה. 

המשך יבוא
לייבסיטי - בניית אתרים