מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - טארק באשיר רילוטאקס

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי
כותב דברים אלה הוא ד"ר ערן אשחר שעבר יחד עם רעייתו זהר אשחר חוויה קשה של התעללות רגשית והונאה על ידי האיש השפל הזה שקורא לעצמו - רילוטאקס, relotax , טארק באשיר, שטוען שהוא עו"ד ורואה חשבון.

לפני שאתם מחליטים להתקשר עסקית עם האיש הזה, טארק באשיר והחברה שלו - רילוקטאס או relotax כדאי מאוד שלמען שלומכם ובטחון כספכם תקראו את הדברים הבאים.

האדם הזה שאולי מתחזה לעו"ד ורואה חשבון, כי בפועל איננו מתנהג על פי שום אמות מידה מקצועיות ואתיקה מקצועית מינימלית לא רק גרם לנו לנזקים כלכליים קשים בכך שהציע מתווה לא ישים בעליל שמצץ את דמנו וכספינו אלא בשלב מסוים החליט על דעת עצמו וללא כל שיחה מקדימה להפסיק לענות לנו לשאלות ולא להיות כתובת לקשיים עימם התמודדנו בתהליך היישום של המתווה השגוי שטארק באשיר הציע.
ברוב טיפשוטנו חשבנו שיש לנו עסק עם איש מקצוע אמין והעברנו לחשבון הבנק של טארק באשיר סכום מצטבר שמעל ל- 15,000 ש"ח שעבורם הוא התחייב לתת לנו ייעוץ אישי בנושאים הקשורים לניתוק עסקי מישראל ושתי חוות דעת, על ניתוק תושבות ועל כך שהמבנה המיסויי שלנו בחול איננו מחוייב במס בישראל.
אף על פי שבהסכם איתו כתוב שנקבל טיוטת חוות דעת תוך 10 ימים עברו כבר 5 חודשים ולא קיבלנו מהאיש אפילו חצי עמוד. האיש פשוט נעלם עם כספינו והפסיק לענות לנו בכל דרך פנייה איליו. 
גם כשהפנינו איליו את עו"ד נידאל סיאגה שמייצג אותנו בעניינים שונים בישראל הוא התחמק ממנו שוב ושב ולבסוף כשענה לו הוא אמר לו - הם שואלים אותי שאלות בתחומים שלא סיכמנו עליהם. אני לא מוכן לענות להם על שום שאלה ואני אמלא רק את התחייבותי להוצאת שתי חוות הדעת. היכן נשמע כדבר הזה שעוה"ד שמלווה אותך והוא אמור להיות הכתובת שלך לכל בעיה ושאלה מחליט פתאום מבלי לומר לך מילה אחת אפילו וגם לא להודיע ללקוחותיו על החלטתו להפסיק לתקשר איתם???
וזאת לאחר ששילמו לו במזומן את כל מה שביקש. הרי זה נשמע הזוי לחלוטין ואפילו על גבול של הפרעה נפשית קשה שזקוקה לטיפול מומחה בתחום הנפש. טארק באשיר המלומד, רב התארים האקדמיים לטענתו, בכלל לא חשב שחשוב שאנחנו נדע שהוא לא מלווה אותנו יותר.
האם יעלה על הדעת שאני צריך להפנות עו"ד שני לעו"ד שסמכנו עליו שיטפל לנו במסירות, כך חשבנו, בעניינים כה רגישים ומורכבים כמו התנתקות מישראל ומתווה מס, שעלול לסכן אותנו בעבירה פלילית נגד מדינת ישראל, כדי שטארק באשיר  יגיד לו שהוא החליט על דעת עצמו  פשוט לא לענות לנו יותר? אתם מעלים בדעתם יחס כה שפל, כה בלתי אנושי, כה חסר אחריות וכה חסר רגישות למצבם העדין של לקוחותיו כמו שמציג טארק באשיר?
יותר מכך, האיש בנה לנו מתווה מורכב של שתי חברות בבולגריה וקפריסין ואמר שהוא ידבר עם עוה"ד וורואי החשבון בשתי המדינות ויתאם איתם את כל סעיפי ההסכם. שום דבר מזה לא בוצע למרות אין ספור פניות מצידנו והבטחה חוזרת ונישנית שהוא יעשה זאת. הגדיל לעשות האיש הארור הזה והוא שיקר לעו"ד נידאל סיאגה ואמר לו שהוא בעצם לא הבטיח לנו שום דבר מעבר לשתי חוות הדעת. כמובן שזה שקר מוחלט. בכל מקרה הוא לא הכין שום הסכמים וגם לא קיבלנו שום חוות דעת עד לתאריך - 5.7.18.
עד לרגע זה אין לנו הסבר מדוע האיש נסוג מכל ההסכמות איתנו ומדוע החליט ביום בהיר אחד להתנתק מאיתנו.
הואפשוט מתעלם מכל הפניות שלנו איליו במייל וכל פניותי איליו להחזיר את כספינו לא נענו במילה. מה שמפליא הוא שהאיש הרשע והגנב הזה לא מפסיק במקביל לשלוח לנו חומרי פרסומת במייל מידי שבוע כאילו שיש לנו עניין עוד בעצותיו המקצועיות המפוקפקות.  
כשהתקשרנו עם האיש לצערנו בחודש ינואר 2018 אמרתי לו בסוף השיחה הראשונה - אם אתה חושב שמגיע לך כסף על זמן שאתה משקיע מעבר לחבילה שרכשנו אל תהסס להגיד לי ואשלם לך. האם ראיתם פעם לקוח הוגן מאיתנו? 
כאשר הוא ביקש להעביר 14 אלף שח פלוס מעמ לחשבון הבנק שלו עוד לפני שהתחיל לעבוד על חוות הדעת, עשינו זאת מיד.
כאשר ביקש סכומי כסף נוספים על ייעוץ נוסף שילמנו מיד.
בתמורה לכל אלה קיבלנו רשלנות מקצועית חמורה, זלזול עד כדי התעללות נפשית באנשים שהטילו עלייו את כל יהבם ושלמו לו ממיטב כספם והתנהגות שבאין מסביר אותה ובאין תגובה יכולה רק להתפרש על ידי כהונאה אחת גדולה או כמחלת נפש חמורה. אין חוות דעת, אין טארק באשיר ואת הכסף הוא לא מחזיר למרות פניות חוזרות ונישנות איליו.
היזהרו מהאיש הזה, התרחקו ממנו, אל תאמינו לשום מילה שלו ואל תתקשרו עם טרק בשיר בשום עניין עסקי. האיש או לא שפוי או לא נוכל. וזה עוד יתברר בבית המשפט.

המכתבים הבאים משקפים את הניסיונות שלנו לתקשר עם האיש המנוול הזה שלא חושב אפילו שלקוחות ששילמו לו עשרות אלפי שקלים ראויים בכלל לתגובה. אני ממליץ לכם לקרוא אותם בעיון ולהתרחק מהאיש הזה ומהחברה הככל נראה מדומה שלו.

רק אוסיף שתלונה שלנו הוגשה ללשכת עורכי הדין וללשכת רואי החשבון בישראל באמצעות עו"ד אריה רואש (טל - 03-5773300).
לא ננוח ולא נשקוט עד שכספינו יוחזר אלינו והאיש הזה ישלם על התנהגותו הנואלת, האטומה והפושעת.


 
מרכז אשחר לריפוי טבעי
 ד"ר אשחר ערן -  ,N.D . M.P.H ((Master of Public Health   – מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהאוניברסיטה העברית, הפקולטה לרפואה והדסה
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28.6.18
 
מר טארק באשיר עו"ד ורואה חשבון
חברת רילוטאקס
בניין מגדל בסר 3 , מצדה 9, בני ברק
במייל: tarek@relotax.co.il
ואטסאפ – 052-8176868
 
הנדון: אי תגובתך על הקשים ביישום המתווה שבנית לנו ובקשתנו לא להוציא את חוות הדעת על נושא המיסוי.

כיוון שלפני מספר חודשים הפסקת לענות לפניותינו בכל אפיקי הקשר איתך ללא כל תיאום איתנו, ללא כל הסבר וללא סיבה הגיונית הנראית לעין,

וכיוון שעוה"ד נידאל סיאגה (טל - 052-5553233) שוחח איתך בשמנו והצליח למצוץ ממך כמה משפטים בלתי ברורים על מחויבותך כלפינו שעד כה לא ראינו ממנה כלום בפועל,

וכיוון שאינך מעונין לדבר אתנו על שום בעיה שמתעוררת במהלך הרילוקישן שלנו ולמעשה נותרנו ללא ליווי משפטי מקצועי ולחסרי כתובת לשאלות המתעוררות כאן.

וכיון שלא הגבת ולו במילה למייל ששלחתי לך בדבר אי יכולת לממש את המתווה שהצעת לנו ואותו יישמנו בשטח כדלקמן:
 1. החברה הבולגרית לא יכולה לבצע סליקה של כספי לקוחות משום שהבנק וחברות הסליקה בבולגריה מסרבים לבצע סליקה לחברה שבעליה יושבים מחוץ בולגריה. פרט לכך הם טוענים שבעסק שלנו יש יותר מידי סיכון (תגובה שמעולם לא קיבלנו משום גורם בישראל במשך 23 שנים ואין לה שום הצדקה והתבססות על עובדות כלשהן).
   
 2. הבנקים בקפריסין אינם מוכנים לפתוח חשבון בנק לחברה בולגרית.
   
 3. הבנקים בקפריסין אינם מוכנים לקבל לחשבון הבנק שלנו את הכספים שגבינו ב- 3 החודשים האחרונים באמצעות פייפאל עבור החברה הבולגרית גם אם הם מועברים מהחשבון הפרטי שלנו בבולגריה. הם מבקשים דוחות מס מבולגריה שנתיים אחורה כדי לוודא שאכן שולם מס בבולגריה. ברור שלחברה חדשה אין דוחות והמשמעות היא שהכסף שלנו תקוע בפיפאל מבלי יכולת להוציא אותו משם.
   
 4. באין מערכת סליקה בחברה הבולגרית באמצעות הבנק עצמו וחברות סליקה שלו אין יכולת לחברה לתפקד.
   
 5. באין יכולת להעביר כספים מחשבון בבולגריה לקפריסין, כאן אנחנו גרים וכאן אנחנו משתמשים בכסף, יתקע הכסף בחשבון הבנק בבולגריה מבלי יכולת להוציא אותו.
   
 6. התקשורת מול הבנק הבולגרי היא בלתי אפשרית ואין מענה מהם במשך שבועות. חברה לא יכולה להתנהל בצורה כזו. אין שם אדם אחד שדובר אנגלית ברמה נאותה.
   
 7. כיוון שאתה אינך רוצה לדבר איתנו וניתקת כל מגע איתנו קיימנו שיחה עם עו"ד ורו"ח אסף אפרתי (054-4662839) שעוסק במיסוי בינלאומי והוא טען חד משמעית את הטענות הבאות (אפרתי היה מפקח מס הכנסה במשך 4 שנים):
 1. אין שום צורך בחברה הבולגרית, זה מתווה שגוי מיסודו. אציין גם שנציבת מס הכנסה לשעבר עצמה אמרה לי גם את אותו הדבר אבל אני, לצערי הרב, בחרתי להאמין בך.
   
 2. הטענה של בסיס קבע וירטואלי איננה מציאותית לגבי העסק שלנו. אין לנו שום בסיס קבע ולא יכולה לקום טענה כזו. גם אם יש לי אתרי אינטרנט בעברית שהשרתים שלהם בחול אין זו עילה לטענת בסיס קבע. ההגדרה של בסי קבע היא ברורה – משרדים מבנים, טלפון, עובדים.... לכן חיפוש הגנת אמנה הוא מיותר ומסורבל ועלה לנו בהפסד גדול ומיותר.
   
 3. המוניטין שלי הוא אישי ולכן אין ולא יכולה להיות שום טענה להוצאת מוניטין. המוניטין שלי איננו ניתן למכירה.
   
 4. העבודה שלי נעשית מחול ואין שום נגיעה לכך שכל הלקוחות מישראל. יש ארגונים רבים שכל לקוחותיהם מישראל ולא יעלה על הדעת שישראל תבוא אליהם בדרישה לתשלום מס בישראל. מה שקובע לעניין תשלום המס הוא עניין התושבות.
   
 5. עמידה בתקנות או עקרונות ניתוק התושבות במשך 4 שנים יוריד את הסיכוי של תשלום מס בישראל ל -0, לא תהיה שום טענה לחובת תשלום מס בישראל.
   
לאור כל האמור לעיל ברור שכל עניין המתווה הבולגרי שהצעת לנו צריך להיעלם מעל פני השטח, היה שגוי מיסודו ועלה לנו בנזקים כלכליים רבים. יש לפעול מידית כדי לסגור את החברה הבולגרית ולסיים את הסיוט הזה שלתוכו הכנסת אותנו ללא כל הצדקה, מסתבר.
אי לכך אין לנו שום צורך בחוות דעת למתווה שלא ניתן ליישמו ויותר מכך הוא שגוי מיסודו ואנחנו מבקשים להחזיר לנו מלוא כספינו ששולם בגין המתווה הבולגרי בסך 7200 שח" פלוס מע"מ.
 
לעניין חוות הדעת בעניין ניתוק התושבות אנחנו מבקשים לדעת האם אתה מחויב להוציא אותו או שנעביר גם את זה לטיפולו של עו"ד אחר. צריך להיות ברור לך שאם אתה מעוניין להמשיך ולטפל בעניין ניתוק התושבות אנחנו מבקשים שתהיה מחויב לענות לנו לשאלות בעניין זה, אחרת איננו מעוניינים בשירותיך גם בעניין זה. במקרה זה אנחנו מבקשים להשיב גם את הכסף ששילמנו לך, דרך אגב מראש כפי שביקשת בניגוד להצעות שקיבלנו מעוד 4 עו"ד שלא דיברו בכלל על תשלום במזומן ומראש לפני ביצוע העבודה, בגין הוצאת חוות הדעת בעניין ניתוק התושבות. 
 
אני מזכיר לך שלפני חודשיים עת נודע לנו מפי עו"ד סיאגה שאינך מעונין יותר לדבר ולתקשר איתנו ביקשתי ממך לעצור את המתווה ולקבל את כספינו בחזרה. עד היום לא הגבת למכתבי.
אם גם מכתבי זה לא יענה על ידך, כהרגלך, נתחיל לנקוט נגדך בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו כולל פנייה ללשכת עוה"ד ורואי החשבון ופנייה לכלי התקשורת ולרשתות חברתיות באינטרנט כד למנוע מאחרים ליפול כמונו ברישתך. אני מציע לך להחזיר לנו את כל כספינו ולעזוב אותנו לנפשינו מבלי שאנחנו תובעים אותך לעת עתה בגין הנזקים ועוגמת הנפש העצומה שגרמת לנו במשך חודשים והנזקים הכלכליים שנגרמו עקב אי יכולת לגבות כספים מלקוחות במשך חודשים רבים.
מר באשיר, במדינת ישראל הונו אותנו 5 פעמים במשך 23 השנים האחרונות, אתה מסתמן כאחרון שמתכונן להונות אותנו. אנחנו החלטנו שלא ניתן יותר לאנשים להונות אותנו.
על כן, אני מזהיר אותך שלא נעבור על כך לסדר היום ותגובתנו תהיה קשה ביותר ותגרום לך לנזק תדמיתי וכלכלי כבד ביותר. על כן החזר את כספינו ובוא ניפרד כאן וילך איש איש לדרכו או שנכנס כאן למלחמה שאתה תינזק ממנה מאוד.
 
ד"ר ערן אשחר
מרכז אשחר לריפוי טבעי
 
העתקים:
נידאל סיאגה
עו"ד אריה רואש
עו"ד יורם זריפי


להלן נוסח התלונה שהוגשה ללשכת עוה"ד בישראל על ידי עו"ד אריה רואש:

ב-27/9/18 עזבנו את ישראל ועברנו עם שני ילדינו לקפריסין במטרה לפתוח עסק בחול בתחום של ייעוץ לבריאות. מטרה נלווית הייתה להגיע למצב של ניתוק תושבות מישראל ותשלום מיסים בחו"ל.
בתאריך 3.12.17 חתמנו עם עו"ד טארק באשיר שהציע את שירותיו באינטרנט כמומחה למיסוי עו"ד ורואה חשבון על הסכם – חבילה לניתוק תושבות בו הוא מתחייב לטפל בכל הצדדים של המהלך (הסכם מצורף).
לאחר שיחה טלפונית ראשונה שבוצעה ממקום מגורינו בקפריסין ביקשנו מעו"ד באשיר לקבל ייעוץ גם לגבי ההיבט של המנה המיסויי בחול. באשיר שלל את המתווה שהציע לנו עו"ד אחר שגם הוא מומחה למיסים והציע מתווה חילופי שבו נקים שתי חברות, אחת בבולגריה והשנייה בקפריסין. הוא טען שאם אנחנו רוצים להיות בטוחים יותר ומוגנים בפני תשלום מס בישראל המבנה שהוא מציע הוא טוב יותר. למרות הקשיים הרבים שראינו בהצעה שלו קיבלנו את המתווה שלו.
בתאריך 15.1.18 חתמנו איתו על הסכם למתן חוות דעת לעניין פטור מדיווח על פעילות בחול ותשלום מיסים בישראל שבו סוכם שישולם
סך של 7200 ש"ח  עם אישור ההסכם ושטיוטת חוות הדעת תסופק תוך 10 ימי עסקים מיום קבלת התשלום (מה שלא קרה עד היום – 26.6.18 למרות שהתשלום המבוקש הועבר לבאשיר במלואו).
לאורך החודש הראשון עלו שאלות רבות מצידנו ובאופן טבעי פנינו לבאשיר בבקשה לייעוץ נוסף עליו גם שילמנו לו בנוסף על הסכומים הנ"ל.
לאחר כחודש אולי יותר כשראינו שהמתווה המוצע על ידי באשיר איננו ישים בשטח בגלל כל מיני דרישות של האיחוד האירופאי, מגבלות שפה בבנק הבולגרי, חוסר מוכנות לבצע עבורנו סליקת כרטיסי אשראי מבולגריה כשמקום שיבתנו בקפריסין, אי מוכנות לפתוח לנו חשבון בנק לחברה הבולגרית בקפריסין וחוסר מוכנות לסלוק לנו לחברה בולגרית על ידי חברות קפריסאיות, אי יכולת להעביר כסף שהופקד בחשבון החברה בבנק בולגרי לחשבון הבנק שלנו בקפריסין, חסימה של כספים שהופקדו על ידנו ועוד הבנו שהמתווה שבאשיר הציע איננו ישים בפועל.
כאן יש לציין שבאשיר טען שיש לערוך הסכמים בין החברות השונות ושהוא יערוך אותם תמורת תשלום נוסף. הסכמנו להצעתו. לצורך כך היה עליו לדבר עם רואי החשבון ועוה"ד הבולגרים והקפריסאים. עד היום – 26.6.18 הסכמים אלה לא הוכנו.
באופן טבעי פנינו לבאשיר כדי שיעזור לנו לצאת מהפלונטרים שאליהם נכנסנו. אציין שהייעוץ שלי ללקוחות ישראלים שפונים אלי באמצעות האינטרנט המשיך לאורך כל החודשים מאז עזיבתי את ישראל ועד היום. לאור כל התקיעויות בהרמת מנגנון שעובד נוצרו חובות כבדים של לקוחות שבמשך חודשים לא הייתה לנו דרך לגבות מהם תשלום.
אבל עו"ד באשיר לא הגיב לשום פנייה שלנו איליו בשום אפיק של התקשרות שלנו איתו, ואטסאפ, מייל, סקייפ, פשוט נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. הגענו למסקנה שהאיש פשוט גנב את כספינו ונעלם, אבל אז, אחרי למעלה מחודש ללא כל התייחסות ומענה כל שהוא, הוא כתב לנו
SMS ושאל האם נוכל לדבר בעוד 3 ימים ביום א. השיחה התקיימה ובה באשיר לא ענה לנו במילה על היעלמותו ועל מדוע לא הגיב לכל פניותינו ושאלותינו הדחופות. הסברנו לו שאנחנו במצוקה קשה והעסק עומד לקרוס והוא באדישות מוחלטת אמר שהוא עובד לפי התכנית והוא יפנה לעוה"ד ורואי החשבון בבולגריה וקפריסין ויכין את ההסכמים, מה שבפועל לא נעשה עד היום. הדגשנו לו שלא ניתן לזוז בלי ההסכמים אותם אנחנו חייבים להציג לבנק בקפריסין.
אבל לא רק שלא קיבלנו את ההסכמים אלא שהאיש שוב נעלם. שוב הוא לא הגיב על שום פנייה שלנו. בייאושנו פנינו לעו"ד נידאל סיאגה שיפנה לעו"ד באשיר ויבין את פשר ההתנהגות שלו.
5 חודשים אחרי ההתקשרות עם באשיר ואין לנו שום חוות דעת ביד אין לנו עו"ד שמלווה אותנו בכל התהליך המסובך והבלתי פתיר הזה, המתווה שהוא הציע לא ניתן ליישום בשטח ואין מענה מהאיש. אחרי פנייתו של עו"ד סיאגה לבאשיר הוא קיבל ממנו תשובה כדלקמן – הם שואלים אותי שאלות רבות שלא נוגעות לטיפול שלי (בכמה שיחות שניהלנו איתו לא שמענו ממנו מילה על כך). פרט לכך אני לא מכין להם שום הסכמים אלא את חוות הדעת שהבטחתי בהסכמים איתם".
היינו בהלם מתשובתו. האם מדובר על עו"ד או סנדלר?
האם זו דרך התנהלות מקצועית מצד עו"ד?
אם יש לו בעיה כל שהיא איתנו, אם הוא היגיע למסקנות כל שהן בנוגע לקשר הטיפולי בעניינו, אם הוא לא מעוניין לקיים את הבטחתו המפורשת להכין את ההסכמים, אז מדוע הוא לא מקיים איתנו שיחה מסודרת ובו הוא מסביר את עמדותיו החדשות ומדוע הוא היגיע אליהן?
הרי לאורך כל הדרך הוא לא אמר לנו מילה על כך ששאלותינו מיותרות או לא נוגעות לעניינו, הוא לא אמר לנו שהוא לא מתוגמל על העבודה שהוא עושה והוא מבקש תגמול נוסף, הוא לא אמר מילה על כך שהוא לא יכין את ההסכמים בין החברות והוא לא אמר שהוא לא יענה יותר לשום שאלה שלנו ויתעלם מכל פניותינו.
האיש פשוט מתעלם מאיתנו ללא כל הסבר על התנהגותו ועם כ- 15,000 ₪ בכיסו.

למי אם כך עלינו לפנות כדי לקבל תמיכה בתהליך המורכב שאותו אנחנו עוברים?
האם לא טבעי הוא שהוא יהיה הכתובת היחידה שאליה אנחנו אמורים לפנות?
ואיך אנחנו יכולים לעבוד מול עו"ד שאיננו רוצה לדבר איתנו ומתעלם מכל הבעיות שנקרות בדרכנו כאן בחול? האם זו מתכונת העבודה הנורמלית עם עו"ד מלווה ששילמנו לו אלפי שח והצענו בכל שלב בתהליך תמורה על כל פעולה חריגה שלו מחוץ להסכמים? ואיזה טעם יש לקבל חוות דעת מאדם שלא מוכן לתקשר איתנו וללבן איתנו סוגיות שיעלו עקב חוות הדעת האלה? והאם הוא יגן על חוות הדעת האלה בצורה נאותה בבוא היום?
ואיזה טעם בכלל יש לקבל חוות דעת על מתווה שכנראה לא עובד ולא ישים ועל כן גם לא נמשיך בו?

לכן בעקבות השיחה של עו"ד סיאגה עם באשיר ועקב כל השאלות האלה פניתי לבאשיר במייל וביקשתי ממנו שכיוון שעד אותו הרגע ועד בכלל הוא לא הכין את חוות הדעת שהבטיח להכין הרי שאני מבקש שגם לא יכין אותן וישיב לנו את כספינו בחזרה שהרי הוא אפילו לא מוכן לתקשר איתנו על שום דבר. עד היום לא נעניתי במילה על המייל הזה ועל בקשתי. מכאן הסקתי בפשטות שהאיש פשוט גנב את כספינו ואיננו מתכוון להשיב אותו.
שוב, על פי ההסכם חוות הדעת הייתה צריכה להיות מוכנה כבר לפני 6 חודשים אבל גם היא לא התקבלה. במקומה התקבל ממנו מייל אחד או שניים בהם הוא כתב – אני ממתין להחלטתכם בעניין המתווה שהצעתי כדי לדעת האם להוציא את חוות הדעת.
בתשובה כתבתי לו שאין לנו שום מתווה אחר מלבד מה שהוא הציע ולכן אין לי מושג על מה הוא מדבר. לאחר מכן יידעתי אותו שהמתווה מתברר יותר ויותר כלא ישים ולכן האם הוא לא רואה מאחריותו לדבר איתנו ולהסביר לנו כיצד לדעתו ניתן להשתמש בכלל במתווה שהציע? ואם יתברר שהמתווה שלו לא עובד אז ממילא הוא צריך להשיב את כספינו כי הייעוץ שלו היה שגוי או כושל. לא קיבלתי שום תגובה על המייל הזה וגם לא על מייל תזכורת למייל הזה. התעלמות.

לדעתנו הלא מקצועית, יש כאן התנהגות בלתי הולמת ואפילו עברינית של עו"ד שמשקר ללקוחותיו, מועל באמון שנתנו בו להיות המשענת שלנו והאורים והתומים שלנו, עו"ד שלא עומד מאחורי ההסכמים שחתם מול לקוחותיו, שלא מכבד את בקשתם להתנתק ממנו ולהשיב את כספם ושגונב את כספם ללא מתן תמורה. 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים