מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - כל האמת על לירון לסר

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

כל האמת על לירון לסר

דף הבית >> כל האמת על לירון לסר
כל האמת על המטפל הטבעי לירון לסר
 
אני כותב את הפוסט הזה משום שאני רוצה להבהיר בצורה שאיננה משתמעת לשני פנים את מצב העניינים והעובדות ואת עמדתי בנוגע להפצת מידע כוזב על ידי המטפל לירון לסר בערוצי מדיה שונים.
עובדתית, לירון לסר מפיץ ברשת מידע שקרי שמסכן את בריאותם של אלה שמגיעים איליו לטיפול על סמך הצהרותיו השקריות.
לירון לסר מפיץ מזה שנה וחצי מידע כוזב ושקרי בנוגע לעצמו, בנוגע למרכז אשחר ובנוגע לקשר המשתמע, הגלוי והסמוי, בינו לבין ד"ר ערן אשחר ומרכז אשחר לשעבר.
הרשו לי לפרט את הדברים אחת לאחת:
 1. לירון לסר מעולם לא עבד במרכז אשחר, למרות שהוא כותב ומצהיר על כך. לירון לסר לא היה מעולם עובד של מרכז אשחר ולא הועסק כשכיר על ידי ד"ר אשחר. יותר מזה, הוא אפילו לא ביקר פעם אחת בימי חייו במרכז אשחר באופן פיזי.
   
 2. מרכז אשחר חתם על הסכם שירותים עם לירון לסר במסגרתו הוא יתגבר את התמיכה הטלפונית שד"ר אשחר נותן למטופליו ויהיה בקשר טלפוני בלבד עם מטופלים שנמצאים בתכנית ליווי וזאת מהטלפון שלו בבית, זה הכל. מדובר על שתי שיחות של כ- 5 דקות בשבוע עם כל מטופל.
   
 3. אני מדגיש שד"ר אשחר מעולם לא הכשיר את לירון לסר לביצוע משימה כל שהיא, במיוחד לא בבניית תכניות טיפול תזונתי למטופלים ובוודאי שלא בהשגחה ופיקוח על צמים כפי שניתן להסיק מכל פרסומיו.
   
 4. לירון לסר למד קורסים בבריאות טבעית אצל גיל שחר ואולי אחרים, שתפיסתו התזונתית שונה מאוד משל ד"ר אשחר ואיננה כלל ועיקר "תזונה כירורגית". ד"ר אשחר קיבל את שרותי התמיכה החיצוניים של לירון למרות הפער בין הגישות וביקש ממנו מפורשות לא להתערב בכלל בהליך הטיפולי-ייעוצי למטופלים, במיוחד לא בתכנית התזונתית.
   
 5. למרות זאת ולאורך כל הדרך המשיך לירון לסר להפר את ההסכמה הזו שהוא לא מייעץ למטופלים ונתן הוראות סותרות והפוכות להוראותיו של ד"ר אשחר. כמו כן, הרשה לעצמו לירון להורות למטופלים להוריד תרופות, דבר שהודגש לו במפורש שאיננו מורשה לעשות. על רקע הפרת ההנחיות הברורות האלה התנהלו עימותים רבים בין ד"ר אשחר לבין לסר שלבסוף הובילו להפסקת הקשר בניהם.
   
 6. לירון לסר מתפאר באופן שיקרי בפוסטים שונים שהוא פיקח על מאות צומות ככל הנראה במרכז אשחר.
  הדבר לא היה ולא נברא מעולם. הוא מעולם לא פיקח על צום אחד אפילו. הצהרתו המופרכת של לירון לסר המתבססת אולי על כך שהוא חושב שמתן תמיכה טלפונית נפשית מרחוק פעמיים בשבוע למטופל שנמצא בצום משמעה השגחה על צום. לי אין ספק שהצהרתו בדבר פיקוח על מאות צומות נועדה אך ורק למטרה אחת – להציג מצג שווא בפני הציבור ולהטעותו שמדובר כביכול במומחה מנוסה ודגול לצומות על מים. היא גם מעידה על חוסר הבנה ומקצועיות מוחלטים שלו בעקרונות ההשגחה על צמים בצורה שעלולה לסכן את שלום הציבור. הציבור חייב לדעת שמדובר כאן על אדם שלדעתי איננו אחראי ולא מוסרי שלא בוחל בשום שקר כדי לקדם את מעמדו כמטפל בציבור הישראלי.

   
 7.  על הציבור להבין שבמהלך צום יש פרוטוקול שד"ר אשחר בנה שלפיו הוא מתקשר לצם לפחות פעם ביום ולפעמים פעמיים ויותר, על פי הנסיבות. כלומר, אם מטופל צם במשך שבוע ד"ר אשחר דיבר איתו לפחות 7 פעמים באותו השבוע ואילו לירון התבקש לתגבר את השיחות איתו בעוד פעמיים בשבוע. במהלך הצום לא התבקש לירון לבצע שום פעולות של פיקוח או השגחה כפי שניתן לחשוב מטענותיו השקריות ברשת, אלא רק תמיכה נפשית בלבד.
  ניהול הצום, לירון מעולם לא לקח חלק בשיקולים הרבים שיש לעשות במהלך הצום, הוא לא שותף בשיקולים האלה, הוא לא הוכשר מעולם לעשות את השיקולים האלה או להחליט החלטה כל שהיא לגבי ההתנהלות, ההמשך או ההפסקה של הצום. ככל הידוע לי הוא מעולם גם לא למד זאת בשום מקום אחר, כיוון שלא ניתן ללמוד זאת בשום מוסד לימודים בישראל ובטח לא אצל גיל שחר. יוצא מכך שהפיקוח וההשגחה על הצום ועל התנהלותו של הצם במהלך הצום היו ונשארו בלעדית בידי ד"ר אשחר בלבד.
  הסיבה לכך היא פשוטה, ד"ר אשחר מעולם לא הכשיר שום אדם וגם לא את לירון לסר להשגיח על צום משום שהכשרה מסוג כזה אורכת חודשים והיא צריכה להתרחש במוסד סגור שמאשפז אנשים שמגיעים לעשות בו צומות. הסטאז'ר צריך לשהות שם במשך חודשים רבים ביום ובלילה כדי להתמחות בפיקוח על הצום.
  אני מדגיש שוב, כל ההחלטות לגבי כל צעד שיש לנקוט במהלך הצום היו נתונות אך ורק לד"ר אשחר.
  לירון לסר דיבר עם המטופל לתמיכה נוספת בלבד ולא יותר מזה. במקרה הטוב התריע לירון על מצוקה כל שהיא שהתעוררה כדי שד"ר אשחר יוכל לטפל בה באופן אישי.

  יוצא מכך שהצהרתו של לירון לסר מצוצה מהאצבע ומיועדת למטרה אחת בלבד, להציג מצג שווא בפני הציבור כאילו הוא מומחה לצום. הציבור חייב לדעת שזו פשוט התחזות מצידו והולכת שולל של הציבור תוך כדי סיכון בריאות הציבור.
  במעשהו זה הוא לא רק מוליך שולל את הציבור אלא אף מסכן את בריאותם של אלה הפונים איליו.
  ככל הידוע לי ובסבירות גבוה ביותר, ללירון לסר אין שום הכשרה בפיקוח והשגחה על צמים, כמו שלמיטב ידיעתי גם ליצחק קציר, יובל אשרוב ולאלירן דה-מיו ולכל המתיימרים לפקח על צומות על מים בישראל אין הכשרה מקצועית כזו, שוב ככל הידוע לי.

   
 8. המדהים ביותר הוא שכאשר פניתי איליו ושאלתי מדוע אתה מציג את עצמך כמומחה לפיקוח על צום הוא ענה – אז מה, לכל אלה שמשגיחים על צומות בארץ אין הסמכה לפיקוח על צום.
   
 9. הציבור חייב לתת את דעתו על כך ולא ליפול ברשתם של נוכלים. רק לאחרונה פורסמה ידיעה על נזק מוחי שנגרם למטופלת בעקבות ייעוץ של מטפל אלטרנטיבי. היזהרו מחיקויים!
   
 10. אינני יודע מה כישוריו של לירון לסר בייעוץ לבריאות, פשוט משום שמעולם לא ביקשתי להעמיד אותם במבחן. פשוט לא הייתי זקוק לייעוץ שלו, את זאת עשיתי תמיד בעצמי מול המטופלים שלי.
   
 11. שקר נוסף שלירון לסר הפיץ בשנה וחצי האחרונות היא דבר הפסקת הפעילות כביכול של ד"ר אשחר בתחום הבריאות בישראל. מיד אחרי מעברו הפיזי של ד"ר אשחר לחו"ל העלה לירון לסר פוסט בפייסבוק שבו הוא הצהיר שמרכז אשחר נסגר וד"ר אשחר עזב את הארץ ולכן כיוון שהוא עבד במרכז אשחר, מה שלא היה ולא נברא מעולם, הוא היורש הטבעי של ד"ר אשחר וממשיך דרכו. גם כאן מדובר על הפצת מידע שקרי כדי לרכוש מטופלים על גב המוניטין הרב של ד"ר אשחר.
  כאשר גיליתי את דבר הפצת הפוסט השקרי פניתי איליו ושאלתי אותו מי הסמיך אותו להודיע הודעות לציבור בשם מרכז אשחר ובשמו של ד"ר אשחר. דרשתי להסיר את הפוסט הזה מיד אחרת אתבע אותו ואכן כך עשה,
  פעולה שמשקפת את הודאתו בכך שפעל בצורה פסולה ובניגוד לחוק. זה רק מלמד אתכם על מי מדובר. ובאיזה כלים בזויים ושקרים מוכן האיש להשתמש כדי לגנוב מוניטין ולהיבנות על גב מישהו אחר.

  אדגיש שד"ר אשחר מעולם לא הפסיק את פעילותו הטיפולית בחולים בישראל. הוא המשיך וממשיך לטפל בכל חולה בישראל שפונה איליו. הדבר היחיד שהשתנה היא שיטת העבודה שבה אנשים מקבלים את קורס המבוא לריפוי טבעי בסדרה שלמה של הקלטות שד"ר אשחר הקליט בקולו במקום לטרטר את מטופליו בפקקים ליום שלם לת"א.
   
  ועדיין, לירון לסר ממשיך להפיץ שקרים כאילו הוא צבר המון ידע ניסיון ואולי גם הכשרה במרכז אשחר בנושאי ייעוץ לבריאות ואפילו בצום ולכן הוא משמש העתק של הטיפול של ד"ר אשחר. גם אלה שקרים מוחלטים.
  ממש עכשיו הוא יצא בסרטון שבו הוא אומר - למדתי אצל מיטב המומחים ואצל חלקם גם עבדתי. שוב, אם האיש מנסה לרמוז על כך שהוא עבד אצלי אז הוא פשוט משקר. הוא ממשיך ואומר ואצל חלקם השתלמתי. אז למען הסר ספק אצלי האיש לא השתלם מעולם.


   
 12. מה שרציתי לעשות בפוסט הזה הוא להעמיד דברים על דיוקם, למנוע את התעית הציבור וסיכון בריאותו ולפוגג את השקרים שלירון לסר מפיץ ברשת ביחס לכישוריו יכולותיו והקשר שלו לד"ר אשחר וכל זאת כדי לזכות לדעתי במוניטין ובהילה של מטפל בכיר ומומחה כביכול להשגחה על תהליך של צום על מים.
   
 13. אין אני חולק על לימודיו של לסר, כפי שהוא העיד, באיזה שהם קורסים של ד"ר גיל שחר, אבל כפי שאמרתי קודם, ההמלצות החשובות ביותר שלי נוגדות לחלוטין את ההמלצות של גיל שחר ולכן מדובר כאן על שתי גישות ייעוציות שונות לחלוטין. כמו כן, שיטת הטיפול שפיתחתי, "התזונה הכירורגית"  אין לה שום דמיון לשיטת העבודה והטיפול של אף מטפל או רופא בישראל ובעולם ובוודאי לא של גיל שחר או ענת ארגמן שגם אצלה כנראה למד.
   
 14. אני חושב שהיה חשוב להעלות את הדברים אחרי שנה וחצי שאני מחריש וזאת כדי שהציבור בישראל יקבל מידע אמתי ולא מידע שקרי ומסולף כדי לא לקבל רושם מוטעה וליפול במצג השווא שלירון לסר מייצר בכוונה תחילה וכחלק מהמאמצים לשווק את עצמו. אז אם הועלתי לאדם אחד שלא ייפול בפח, דייני.

לתשומת ליבכם:
פניתי  ללירון לסר ושטחתי בפניו את כל טענותי. ביקשתי להוריד כל איזכור לכך שעבד במרכז אשחר וכל אזכור שמשתמע ממנו כאילו הוכשר על ידי לפקח על צומות ועל כך שהוא אכן פיקח בפועל על צומות. בתגובה קיבלתי ממנו מטר של גידופים ונאצות בליווי איומים שאם לא אסיר את כל טענותי השקריות מעמוד האינטרנט באתר שלי אז הוא יתבע אותי.
עד לאיזה חוצפה ושפל המדרגה אדם מגיע.
אחרי שבוע קיבלתי מכתב מאיים מעו"ד בה היא מזהירה אותי שאני צפוי לתביעה בגין הוצאת דיבה ובכל מקרה הם צבקשים ממני פיצוי של 100,000 ש"ח ומכתב התנצלות.
אתם מבינים עד לאן מגיעה עזות המצח?
אני פורס כאן עובדות כהוויתן כדי לסתור את כל השקרים שמופצים ואני מתבקש לשלם פיצוי לשקרן ולכתוב לו מכתב התנצלות. 
התביעה שלי נמצאת בדרכה איליו וככל הנראה הוא יצטרך למכור את ביתו כדי לכסות את הנזקים שעוה"ד המהוללת וצמאת הדם שלו תגרום לו בעצות הסרק שלה.


 

ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).
טלפונים
טלפון קווי -  03-3724200
נייד ד"ר ערן אשחר – 0545-748176 
נייד זהר אשחר – 0545-742631 
לייבסיטי - בניית אתרים