מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - עודף טיפולים ותרופות

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

עודף טיפולים ותרופות

דף הבית >> ההונאה של הרפואה - תעשיית המחלות, התרופות והניתוחים >> עודף טיפולים ותרופות
עודף טיפולים ברפואה – ההונאה של תעשיית הרשע הקרויה רפואה קונבנציונאלית ותעשיית התרופות עולה שוב בתקשורת:

 
לפני כשבועיים קיבלתי פנייה מערוץ 10, מתכניתה של אשרת קוטלר, להצטלם לתחקיר שלה על "רפואת יתר" - עודף תרופות וטיפולים בהתמקדות בצנתורים מיותרים. אשרת קוטלר נחשפה למאמר שכתבתי ונמצא באתרי ( צנתור הוא הליך מיותר ומסוכן...: https://www.dreshkhar.com/%D7%9E%D7%93%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%9E%D7%A0%D7%A2-%D7%9E%D7%A6%D7%A0%D7%AA%D7%95%D7%A8.html )  ובקשה לשמוע את דעתי על עודף הצנתורים הטיפוליים שנערכים בישראל. כיוון שאני שוהה בחול לא יכולתי להצטלם לכתבה שנערכה לבסוף וכך נושא הצנתורים נזנח בכתבתה.
קוטלר בחנה בקצרה את תעשיית המחלות והתרופות והביאה את דעתם המושכלת של מספר רופאים ידועים בארץ ובעולם שמדבריהם השתמע וחלקם אף טענו במפורש שתעשיית התרופות והטיפול במחלות היא למעשה רמייה אחת גדולה.
לדבריה, רפואת יתר היא גורם המוות מספר 3 בארה"ב ואולי גם בישראל. לדעתי זו טעות קשה בתפיסה של קוטל והציבור כולו משום שלדעתי רפואת יתר היא הגורם מספר 1 בתמותה ועל כך ארחיב בהמשך.
כמו בקרב מטופלי הרבים גם בכתבה הוצגו אנשים שבחרו לשנות תזונה במקום לבלוע סמים הקרויים תרופות ונרפאו ממחלתם הכרונית.
ד"ר ארדיטי, מנהל מחלקה קרדיולוגית לשעבר היגיע בעצמו, ככל הנראה כמו מרבית הרופאים, לסוכרת ולבעיות שומנים בדם וכלי דם. ופתאום הוא הבין שהתרופות שהוא עצמו רשם כל שנות עיסוקו לחוליו לא עוזרות לא עצמו. הוא הגדיר את התרופות לכולסטרול – "זו הרמאות הכי גדולה שיכולה להיות מצד תעשיית התרופות" (וסוכניה הרופאים שעושים זאת בלהיטות יתר למען שוחד מתחת ומעל השולחן בצורות שונות) והצהיר על כך שהוא לא נותן לחולים שמגיעים איליו תרופות להורדת כולסטרול ושומנים בדם.
ד"ר דן קרת הציג הסטוגרמות שמעידות על כך שמחקרים שסותרים את הטענות על היעילות של התרופות ועל תופעות הלוואי שלהן מוסתרות מעיני הציבור. כמו כן הוא גילה שעורכי מגזינים רפואיים מקבלים שוחד מתעשיות התרופות כדי לפרסם את "המחקרים" כביכול שלהם שמפיצים מידע שקרי בעד התרופות.
ד"ר קרת אמר – אם היה שופט או שוטר מקבל כסף על דברים דומים הוא היה מזמן היה יושב בכלא, רק ברפואה זה מותר, זה לגיטימי לאור היום.
רופאה של מלכת אנגליה צותת כאומר – "יש ראיות ברורות לכך שאנחנו נותנים יותר מידי תרופות לחולים רבים מידי. מרבית התרופות לא מועילות ויש להן תופעות לוואי קשות". "כידוע, חברות התרופות הגדולות מפעילות לחץ כבד מאוד לרשום יותר תרופות" (שלמכתחילה אינן נחוצות ואינן מועילות וגורמות נזק לבריאות – ע.א).
רופא בריטי, ד"ר אסים מלהוטרה, שאמר – לצערי הגעתי למסקנה שנכון לעכשיו, רופאים ישרים כבר אינם יכולים לעסוק ברפואה ישרה" (מוזר – מתי הם כן יכלו להיות ישרים ב- 200 השנים האחרונות בהן תעשיית התרופות שולטת ברופאים? ע.א).
המסקנה של הכתב שערך והציג את התחקיר שהעיד על עצמו כנשוי לרופאה (שמתפרנסת ככל הנראה מכל תעשיית ההונאה הזו ונוהגת כמו כל הרופאים) מכל זה הייתה בסוף הכתבה – כשלרופא יש 5 דקות לדבר עם חולה אז אין לו ברירה. איזה טיעון עלוב ואידיוטי. אז הרופאים שוב יצאו כאן צדיקים ומצילי האנושות?
מי השותף העיקר לפשע הזה? לא הרופאים?
מדוע הם משתפים פעולה ברצון ובלהיטות עם תעשיית הרשע של התרופות-סמים? כי הם מקבלים שוחד!! זה כל הסיפור. אם לא באופן ישיר אז באופן עקיף משומנים הרופאים באין סוף הטבות ולכן הם ירשמו בלהיטות סמים לחולים ויעלימו עין מכל מידע שסותר את פעילותם.
איך אמר דן קרת- על זה צריך לשבת בכלא. מי צריך לשבת בכלא דן קרת היקר?
הרי כשאני ישבתי בביתך בכפר לפני כמדומני 18 שנים והצעתי לך להצטרף למאבק חזיתי מול תעשיית הרשע הזה סירבת בנימוס ואמרת שאתה צריך להתקדם קודם כל במסלול הרגיל שלך, כלומר להמשיך לעבוד בתוך הממסד הרפואי וליהנות מכל משמני תעשיית השקר שלה. לא רצית להתנתק מהמערכת ולפלס את דרכך בג'ונגל של רפואה פרטית ושיווק של עצמך במשך 365 ימים בשנה. בחרת בחיים קלים בתוך המערכת השקרית הזו. אז מה התעוררת עכשיו ד"ר דן קרת היקר? הרי אתה יודע טוב מאוד שמי שנמצא בתוך המערכת לא יכול לצאת נגדה משום שהמאפיה תסלק אותו מהר מאוד משם אחרי שרישיונו לעסוק ברפואה יישלל? רק לפני שבועיים ישבתי בביתי כשעתיים עם רופא ישראלי שסיפר לי שכך מתנהלים הדברים. עולם של מאפיה שבו עורפים את ראשם של המתנגדים. מדוע? כי מעורב כאן הרבה מאוד כסף שחור.
והיכן מדינת ישראל, היכן שלטון החוק? הרי מדובר כאן על רצח המונים בידי הרפואה, הרופאים ותעשיית הסמים הקרויים תרופות (הפשע הראשון הוא לקרוא לסמים רעילים תרופות – מילה שבנויה על השורש "רפא" ויש לה קונוטציה לריפוי). קרת אמר שאלה צריכים לשבת בכלא. דן היקר, אתה מוכן להצביע על אלה שצריכים לשבת לדעתך בכלא?
ואיך הם ישבו בכלא אם אתה כאזרח שנמצא במערכת וכל כך בטוח ונחרץ בכך שנעשים כאן פשעים חמורים אינך משתמש בידע שלך כרופא והולך למשטרה ומתלונן על פשעים חמורים שנעשים נגד מיליוני אנשים בישראל?
הרי אם אזרח רגיל מהשורה יגיד את מה שאתה אומר כולם ילעגו לו ויגידו שהוא ליצן ואיננו מבין על מה הוא מדבר, אבל אתה, רופא עם 33 שנות ניסיון ברפואה, הרי אי אפשר לזלזל בעדותך. אז מדוע דן קרת היקר אתה מחריש? מדוע אינך הולך למשטרה ומתלונן על פשעים חמורים שנעשים נגד בריאות הציבור והציבור בישראל? איך אתה מצפה שהם ישבו בכלא, אותם חברים שלך למחלקות הפנימיות בתל השומר ובבתי חולים אחרים אם אתה לא קם ומעיד נגדם?
הרי הכלל הראשון באזרחות הוא אם נעשה פשע לנגד עיניך מחובתך כאזרח היא לדווח עליו למשטרה, לא? אז מדוע אינך עושה זאת? מדוע אתה מספר את זה לערוץ 10 ולא למשטרה?
הרופא אתו ישבתי ביתי אמר לי – את הרפואה והרופאים לא מעניין להבריא חולים, הרופאים מעוניינים בטיפולים, רופא לא רואה מחובתו גם למנוע מחלות, הוא טוען שזה לא עניינו איך בני אדם חיים וכיצד הם מביאים על עצמם את מחלותיהם".
ואני שואל – האם לאלה ניתן לקרוא רופאים, שלא לדבר על רופאי אמת?
כשהסופר דוד בן יוסף היה בטיפולי הוא כתב עלי באחד ממאמריו – "הלכתי לרופא אמת....".מה זה רופא אמת?
לרופא אמת אכפת מהחולים שלו, אכפת לו מסבלם, ממצוקותיהם והוא שואף לשפר את איכות חייהם ולהרחיק אותם ממחלות וסבל. רופא אמת רוצה לראות את חוליו ובני משפחותיהם בריאים ושמחים. רופא אמת מוסר מידע אמת לחוליו על הסיבות למחלותיה ועל הדרכים למגר אותם. הוא מלמד אותם על הכלים הטובים ביותר שיש להם עצמם כדי לרפא את עצמם. הוא נוטע בהם תקווה, אופטימיות וכח רצון לעזור לעצמם ולהוציא את עצמם מהבור. הוא לא מכריז שמחלתם כרונית בלתי ניתנת לריפוי ושהם צריכים להיצמד לסמים במשך כל חייהם.
כל רופא, שמתעקש להתהדר בתוספת M.D לתואר הדוקטור שלו כאילו מדובר כמעט באדם על בעל זכויות יתר בחברה ובעל מעמד יתר, שפועל בניגוד לתכונות של "רופא אמת" חי בשקר ומוכר במודע את נפשו לשטן. אני אומר במודע משום שמיליוני אנשים חיים בדעה שרופאים במקרה הגרוע הם קורבן של המערכת ולא המובילים של תעשיית ההונאה והשקר הקרויה רפואה קונבנציונאלית. זו דעה כוזבת שגויה ומסוכנת משום שהיא מובילה לקבלה ושתיקה והעצמת עין.
אולם תעשיית השקר הזו הינה הרבה יותר חמורה ועמוקה מכפי שנראה ולכן כתבה קצרה כזו איננה  מסוגלת לגעת אפילו בקצה הקרחון.
מדובר כאן על גישה רפואית שגויה ואינטרסנטית מיסודה שמובילה אתכם ואת בני משפחתכם לחלות בהמוניכם ולהיות חשופים למניפולציות רפואיות תחת מעטה של מדע רפואה. ב- 33 השנים האחרונות הוכחתי על עצמי ועל אלפי חולים שהגיעו אלי שכמעט בכל מצב מחלתי ניתן לחולל מהפך ולשפר את מצב הבריאות ואפילו להבריא ממנו לחלוטין. אז מדוע האמת הזו לא מגיעה לציבור הרחב?
מדוע מדינת ישראל ממשיכה לתמוך ברפואה הפושעת הזו שרק מחמירה את מצבם של החולים ומבצעת בהם טיפולים פושעים ומיותרים במאות מיליוני דולרים בשנה על חשבון משלם המיסים?
מדוע שר האוצר כחלון התעלם מפנייתי איליו ואפילו לא זימן אותי לשיחה רצינית על מכתב רציני ביותר ששלחתי איליו לפני יותר משנה?
מדוע ראש הממשלה נתניהו, שר האוצר כחלון, שרי הבריאות יעל גרמן, וליצמן, מנכלי קופות החולים, מנהלי בתי חולים, מנהלי מחלקות, כתבי בריאות, שדרני רדיו וטלוויזיה כמו יעל דן, אילנה דיין, מיקי חיימוביץ, כולם כאחד התעלמו ממכתבי הישיר אליהם לפתוח בחקירה ציבורית על הפשעים החמורים הנעשים על ידי הרפואה כנגד מיליוני אנשים בישראל. מבחינתי כל האנשים האלה שותפים לפשע הזה בשתיקה הרועמת שלהם.
מסקנות:
יש להקים ועדת חקירה ממלכתית ולבחור בקפידה את האנשים שישבו בה כדי שלא ימרחו את התוצאות ויטייחו כמנהג הישראלים את העובדות הקשות.
הרפואה משתמשת בשיטות טיפול שאין בצד שום כוונה ורצון להבריא אנשים חולים. זה מזעזע ביותר כשזה נשמע מפי רופאים.
יש שיטת פעולה פשוטה טבעית ומוכחת שיכולה למגר את מרבית המחלות הקיימות ולמנוע מעל 99% מהמחלות העתידיות והצפויות של אורח חיים לקוי ויש לגלותה לציבור. מפעל זה צריך להיות מובל על ידי מדינה ישראל ולאו דווקא משרד הבריאות האינטרסנטי שגם הוא מנוהל על ידי המאפיה הרפואית ואדם שכישוריו להיות שר בריאות אמיתי הם אפסיים.
לנו הרופאים הנטורולוגים (היחידים שיש להם זכות מלאה לקרוא לעצמם רופאים, תואר שהמאפיה הרפואית נכנסה לעצמה באמצעות חקיקת חוקים בכל העולם המערבי) ברור שהחולי העצום נגרם בגלל חוסר אחריות ומוסר ירוד של הרופאים שבחרו ובוחרים מידי יום מחדש לחיות בשקר ובהונאה ולשתף פעולה עם תעשיית הבצע והרשע של סמים, חיסונים וניתוחי סרק שמנציחים את המחלות תוך כדי העלמה מכוונת של אמת מדעית מהציבור ואי הצגת פתרונות תזונתיים פשוטים שיכולים לרפא את כל המחלות כמעט.
מנקודת מבט זו גברת קוטלר, עודף טיפולים איננו במקום השלישי, אלא במקום הראשון ברשימת גורמי החולי. הוא זה שהופך כל מחלה פשוטה שניתנת לריפוי על ידי כוחות הריפוי של הגוף למחלה קשה וכרונית כדי שניתן יהיה להמשיך ולמכור לחולה המסכן תרופות במשך כל חייו.

לצערי, שום מפנה במצב לא יקרה אם הציבור לא יצא לרחובות וילחם על כך בדיוק כמו שהוא נלחם על קוטג' עלוב או על דברים חומריים פעוטי ערך אחרים בלהיטות רבה ואף בונה לו אלילי מלחמות סרק שלאחר מכן מגיעים לכנסת כדי לחמם שם את הכיסאות.
לדעתי, המאפיה הרפואית שמנהלת את המדינה מחזיקה את הפוליטיקאים, את העיתונאים ואת כל שאר הארגונים קובעי המדיניות במקום רגיש מאוד ושולטת באופן מרושע ומסוכן בחיים של כולכם.
זה סוג חדש של מאפיה בצווארון לבן שמסתתר באופן מתוחכם תחת מעטה של מדע רפואה מתקדם ומשמן את כל מי שצריך כדי לקבל שיתוף פעולה.
פעולותיהם נוגדות את האינטרסים של הציבור ולכן הציבור הוא שצריך להוביל את המהפיכה הזו.
אל תצפו מכל המושחתים לוותר מרצונם על השמנת והחמאה שלהם כי זה לא יקרה.ד"ר ערן אשחר N.D  נטורולוג, M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה,
(מהפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית והדסה).

 

להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

טלפון קווי -  03-3724200

מנהלת הקליניקה - זהר: 0545-742631 (עדיף בואטסאפ) או - 054-5748176


או השאירו את פרטיכם 
 
בדואר אלקטרוניeshkhar.office@gmail.com

 
ונחזור אליכם בהקדם 
  
 
לייבסיטי - בניית אתרים