מרכז אשחר לריפוי מלחץ דם גבוה, סוכרת מבוגרים ומחלות פנימיות, מניעת ניתוחי מעקפים וצנתורים ושיקום חולי לב לאחר צנתור וניתוח מעקפים - עמוד הבית

תרופות וניתוחים לעולם
אינם מטפלים בגורמי המחלה
אלא רק מנציחים אותה

בריאות נובעת
מאורח חיים בריא

אנחנו יצרנו את מחלותינו
ובידינו השליטה להרחיקן מחיינו

אין אדם יכול למלא
בשלמות את התכלית שלשמה
ירד לעולם כשהוא חולה

בריאות היא המצב הטבעי
והנורמלי של הגוף
החולי הוא סטייה מהטבעי

Eshkhar center for natural healing

ריפוי טבעי ממחלות פנימיות - 
לחץ דם גבוה, סוכרת, מחלות לב וכלי דם ומניעת צנתורים וניתוחי מעקפים ושיקום לאחר צנתור וניתוח מעקפים ואירוע מוחי באמצעות תזונה טבעית וכירורגית

 

 
Eshkhar Center for Natural Healing (מרכז אשחר לריפוי טבעי) הוקם על ידי ד"ר ערן אשחר (N.D, M.P.H) מפתח שיטת ה"תזונה הכירורגית" במטרה לאפשר לחולים במגוון רחב של מחלות כמו: מחלות לב וכלי דם, סוכרת מבוגרים, מחלות דרכי העיכול, דלקות פרקים, מחלות אוטואימוניות, מחלות עור, מחלת-לב-כלילית, סתימות עורקים בעורקי הלב, למועמדים לצנתור וניתוח מעקפים ולחולי לחץ-דם-גבוה, כשל כליות, אוסטיאופורוזיס, פיברומיאלגיה, מניעת דיאליזה ועוד, להחלים באמת ובאופן סופי מהמחלות שלהם וזאת ללא תרופות וניתוחים וטיפולים פולשניים אחרים ואך ורק באמצעות התערבות תזונתית אגרסיבית ותיקון אורח החיים.
אני מדבר כאן על טיפול ייחודי, מהפכני ופורץ דרך ברמה עולמית. אני מדבר על החזרת הכח והשליטה על חייכם ובריאותכם לידיים שלכם ולא להעביר אותה בקלות ומתוך חרדה לידי בעלי עניין אינטרסנטיים שהקיום וההמשך של השליטה, השררה והתעשייה שהם עומדים בראשה היא בראש מעיינהם ולא באמת הבריאות שלכם. אני מדבר על גישה שבה החולה והגוף שלו עצמו מובילים את תהליך הריפוי ומבצעים אותו הלכה למעשה, לא הרופא ולא היועץ.

בעמוד זה תמצאו עדויות רבות של חולים לשעבר, אנשים שעמדו במצבים של משבר בריאותי קשה שבו הם התבקשו לקבל החלטות גורליות לגבי עתידם. לכל החולים האלה הציעו
הרופאים והמערכת הרפואית תמיד, במאה אחוז מהמקרים, לבצע טיפול המערב תרופות רעילות ומזיקות או ניתוחי חירום בעלי השפעה קשה בטווח הארוך. לכולם הם אמרו שאין שום דרך אחרת, מדעית וטובה יותר, לטיפול בבעיה שלהם מלבד הטיפול שהם מציעים, מה שהתגלה לאחר מכן, לאחר שהם בחרו לעבור את הטיפול שלי, כשקר גמור!!!

כן, אתם יכולים להמשיך להאמין למערכת הגדולה כעיוורים וחירשים ולהתעלם מכל סיפורי ההחלמה שתשמעו בסרטוני העדות באתר שלי, אתם יכולים פשוט לתת להם לעשות כל מה שהם רוצים בגוף שלכם, לחתוך אתכם, להרעיל אתכם, אתם יכולים גם לחסוך את התשלום לטיפול שלי ולהסתמך על הטיפול הציבורי המזיק כי אתם מקבלים אותו בחינם, אבל לא תוכלו לרמות את הגוף. אתם לעולם לא תפתרו באמת את בעיות הבריאות שלכם, נהפוך הוא, אתם תחריפו אותן!  אתם לא רק תשארו חולים אלא גם תחמירו את הבעיות ותפתחו בעיות חדשות משום שהטיפול הרפואי מתעלם מהגורמים הראשוניים למחלות ומטפל בתוצאות בלבד ולכן הוא מאפשר למחלות ובעיות חדשות להתפתח. בעיני זו רשלנות רפואית חמורה ביותר! 
מצד שני אתם יכולים להתחבר לאמת, לחוקי הבריאות, ולא להמשיך להתעלם מהם ואז תחוו לא רק החלמה מכל בעיות הבריאות שלכם, במידה ולא הגעתם מאוחר מידי, אלא גם להעלות את איכות החיים בפי כמה מאשר כיום. כמו מרבית מטופלי, שבחרו בדרך האמת של התחשבות בחוקי הבריאות, אתם תחוו שממש נולדם מחדש, שאתם חוזרים אחורה בזמן, שאתם הופכים להיות לצעירים יותר, נמרצים וחיוניים יותר ובעלי שמחת חיים גדולה יותר. השליטה על הבריאות ועל החיים שלכם תחזור שוב לידיים שלכם.

בתאריך 17.11.16 הגיש ערוץ 10 בטלוויזיה בחדשות כתבה על קבוצת מטפלים אלטרנטיביים. בכתבה זו הופיע פרופ' לוטן, מנהל מחלקת ניתוח לב בהדסה, ובו הוא הצהיר - האדם שימציא תזונה שיש בכוחה לפתוח עורקים סתומים יהיה זכאי לקבל פרס נובל. כל המטופלים שעברו אצלי טיפול לפתיחת כלי הדם שלהם אומרים  שאני זכאי לקבל את פרס הנובל המובטח משום שבאמצעות הייעוץ התזונתי הייחודי שלי הם נמנעו מלעשות צנתורים ונתוחי מעקפים.
באמצעות טכניקת "התזונה הכירורגית" שפיתחתי ב- 23 השנים האחרונות כלי דם סתומים יכולים להיפתח למרות ההכחשות הבוטות, הרשלניות והפושעות של כל המצנתרים, המנתחים והקרדיולוגים שמעוניינים להמשיך את עסקי המחלות שלהם. אחרי 23 שנים, שבהן אני מונע מאנשים צנתורים וניתוחי מעקפים מיותרים, עיתונאי ידוע ובכיר בישראל גילה שככל הנראה אלפי צנתורים נעשו מידי שנה שלא לצורך בבתי החולים ברחבי ישראל. 


באמצעות העקרונות של גישת הנטורולוגיה ושיטת ה"תזונה הכירורגית" שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר תוכלו לאפשר לגופכם לפתוח את העורקים הסתומים וכך גם לרפא את מחלת "לחץ-הדם-הגבוה", "יתר-לחץ-דם", בטבעיות ולתמיד!
בכל מצבי החולי יוכלו המתרפאים להפחית, במרבית המקרים,
בהדרגה ובעקביות, תוך התייעצות עם הרופא שלהם, את השימוש בתרופות לכל המחלות עד להפסקתן באופן מוחלט, במרבית המקרים.
התוצאה הטבעית של תזונה טבעית וכירורגית היא ריפוי ממחלות, זאת עובדה שרופאים לא אוהבים לשמוע, ולצערנו גם לא משרד הבריאות!!


זה מדעי, זה בדוק וזה עובד! הגשתי למנהלי מחלקות צנתורים וניתוחי לב מאות מחקרים המאשרים את דברי והם בחרו להתעלם מהם!!!


המרכז מספק ייעוץ ייחודי מסוגו ב- 65 מדינות בעולם, באמצעות שיטת עבודה ייחודית שמייתרת את כל ביזבוזי הזמן הנובעים מטכסים וביורוקרטיה מיותרים והופך את הטיפול לבלעדי, אישי, אמין ואכותי ביותר. רשימת הממליצים הארוכה שלנו הינה העדות לכך.
 
לידיעתכם: הטיפול של מרכז אשחר איננו מוגדר כטיפול רפואי המספק תרופות ומציע ניתוחים, אלא מבוסס על שינויי תזונה והרגלי בריאות.

 
להתחלת טיפול צלצלו לטלפונים: 

 03-3724200 או - 0545-748176

או השאירו את פרטיכם  בדואר אלקטרוני: office.eshkhar@gmail.com


ונחזור אליכם בהקדם 


הרב כהן מנע ניתוח מעקפים
ומחלת הלב נעלמה יחד עם 25 קילו


איציק גולן ניצל מניתוח מעקפים 
בסתימות של 100%-90 בכלי הדם בלב 

 האזינו גם לאיציק בהקלטה של התוכנית
                    של ז'וז'ו אבוטבול ברשת ב' בקישור                                                  שבעמוד זה 
                   
               ד"ר אשחר מדבר על
           שיטת הטיפול וה- 
             "תזונה הכירורגית" שפיתח
                    לשמיעה - לחצו על המשולש למטה
בשורה מדהימה למועמדים לניתוח מעקפים:
 
טכניקת "התזונה הכירורגית" וכלים נוספים מגישת "הנטורולוגיה" מאפשרים לפתוח את הסתימות בעורקים, ללא קשר כמעט לגודל הסתימה ומיקומה ולהימנע מהסכנות הגדולות של הניתוח. לפני שאתם רצים לעשות ניתוח-מעקפים. אתם מוזמנים לשקול דרך מדעית, טבעית, פשוטה שהוכחה מחקרית שאותה יישמתי על מאות מטופלים במשך 23 שנות עבודתי. שיטתי פותחה על בסיס עבודותיהם וניסיונם הקליני של כל הרופאים הנטורולוגים בעולם ב- 220 השנים האחרונות ועל מחקריהם של הרופאים האמריקאים ד"ר(מנתח לב) C.B Esselstyn ופרופ' (קרדיולוג) D. Ornish ובעיקר מתוך ניסיוני הקליני האישי והיא מובילה לפתיחה של העורקים הסתומים והופכת את הניתוח המסוכן לבלתי נחוץ. לאלה שכבר עברו צנתור או ניתוח-מעקפים אני מציע ליישם את השיטה כדי למנוע את הצנתור והניתוח הבאים.
 
לקריאת מאמר קצר " ניתוח מעקפים הוא הליך מיותר ומסוכן, הימנעו ממנו
ומנכות לכל החיים" 
- לחץ כאן

 
 לקריאת המאמר הארוך - "מניעת ניתוח מעקפים באמצעות תזונה כירורגית"  - לחץ כאן 


 
בשורה קריטית לעומדים לפני צנתור אבחוני או טיפולי:

 

צנתור הוא פעולה פולשנית שכרוכה בסיכונים רבים כמו דימום מתמשך, התקף לב, אירוע מוחי, הפרעות קצב, נזק כלייתי, דלקת חמורה ואפילו מוות ואיננו מטפל בסיבה האמיתית לתופעת היצרות העורקים. הצנתור הופך את המטופל לתלוי בתרופות מסוכנות לדילול דם למשך שנים או לכל החיים ואיננו מונע את הצנתור בנקודות ובעורקים נוספים בלב. הצנתור איננו מלמד את המטופל היכן שגה ומה הוביל למחלה וכך איננו מאפשר לו לתקן את המצב באמת ולהיות חופשי ממחלות לתמיד.
הצנתור הופך את האדם לנכה ולתלוי ברופאים ובתרופות לכל החיים. והחשוב מכל הוא שצנתור הופך למיותר כאשר משתמשים בשיטת ה"תזונה הכירורגית" שפיתחתי.

לקריאת מאמר על "הסיבות והדרך למניעת צנתור" לחץ כאן


 

 

ד"ר ערן אשחר ב"ערב-חדש"
 
 בערוץ 1 עם דן מרגלית


 

טל רן בן 82 מציג 10 שיפורים שחלו
בבריאותו בעקבות "התזונה הכירורגית"
של ד"ר אשחר


ד"ר ערן אשחר הופיע ברדיו ברשת ב' יחד עם המטופל יצחק גולן וגילה לראשונה בישראל בשידור ישיר ברדיו את האמת על תעשיית ניתוחי המעקפים והצנתורים המיותרים


גלידת בננות, תמרים צימוקים וקרם אגוזים

פריחת השקדים במושב מטע

גלידת פירות יער, קשיו ושוקולד


האזינו לסיפוריהם של מטופלים שבחרו להימנע מצנתורים וניתוחי מעקפים
ולטפל בעצמם בגישה מדעית, שפויה ויסודית ולהבריא באמת ממחלת הלב וכלי הדם שלהםניתוח מעקפים וצינתור הפכו למיותרים
ו - 20 קילו נעלמו יחד עם לחץ-דם-גבוה


 


4 הסתימות בלב נפתחו לגמרי ולחץ הדם הגבוה התאזן ללא צינתור וולא ניתוח מעקפים
 


דני מנע ניתוח מעקפים ונרפא מלחץ דם
וסוכרת באמצעות "תזונה כירורגית"גבי ניצל מצינתור ונרפא מלחץ דם
וסוכרת והשיל 20 ק"ג


פרופ' שנקמן מספר על הימנעות מצינתור אחרי שהיה טבעוני במשך 5 שנים
שרה מספרת על פתיחה של עורק סתום
ב- 100% בלב וירידה של לחץ-דם

 


ראובן ניצל מצינתור וניתוח מעקפים
ובדרך הוריד 23 קילו מיותריםמשה הבריא מסתימות בכלי דם וסוכרת
וגם לחץ-דם-גבוה והוריד 17 קילו


 


לחץ קשה בחזה, לח"ד גבוה,
סוכרת ו12 קילו נעלמו

                 

       יוסי מ ספ ר כיצד ניצל מצנתור, לחץ-דם גבוה ותרופות והוריד 20 קילו

 


ריפוי מתעוקת חזה ומלחץ דם
גבוה וירידה של 16 קילוסדר ט"ו בשבט על טהרת הטבע


שיקום אחרי אירוע מוחי
באמצעות "תזונה כירוגית"


שרה מספרת על פתיחת
סתימה של 100% בעורק הלב 

להאזנה - ליחצו על המשולש למטה

 

 

לצפייה בסרטון של ד"ר אשחר המסביר על תהליך ההחלמה מלחץ-דם-גבוה - לחצו כאן


לצפייה בסרטונים של מטופלים שהחלימו מלחץ-דם-גבוה - לחצו כאן 
למעבר לאתר של מרכז אשחר לריפוי מסוכרת מבוגרים  - לחץ כאן

 

                                                                                                       

                                                                                                                        ד"ר ג'ון רנגל מספר כיצד התעשייה הזו הורסת
את בריאותם של מיליארדי אנשים בעולם.


הרב לחיאני ששימש כרב ביה"ח ​צפת ופרש
מתפקידו מדבר על הרפואה ועל תעשיית הצנתורים


ד"ר מקדוגל, רופא אמריקאי ידוע שפרש מעסקי המחלות ועבר לריפוי מחלות באמצעות תזונה טבעית, אומר:

"אני כבר לא יודע במה להאמין. כשאני קורא מאמר שלפיו אני צריך לרשום למטופלי חולי הלב תרופות ממשפחת חוסמי בטא ומעכבי ACE אני לא יודע האם זה נכון. אני לא יודע האם העובדות נכונות מכיוון שמחקרים אודות תרופות נגועים בשחיתות".

מה הפלא שבמצב זה למעלה מ 100,000 אמריקאים מתים כל שנה מנטילת התרופות שנרשמו להם על ידי רופאים. זה אחד מגורמי התמותה המובילים בארה"ב וכנראה שגם בישראל. 

על הרפואה ועל יחסה לריפוי באמצעות תזונה אומר פרופ' קולין קמפבל, חוקר תזונה, ביוכימאי מאונברסיטת קורנל שבניו יורק:

"מתי הייתה הפעם האחרונה שהלכתם לרופא ושמעתם ממנו מה לאכול ומה לא לאכול? זה בוודאי לא קרה לכם מעולם. אולם רוב באמריקאים ייפלו קורבן לאחת ממחלות השפע הכרוניות שכפי שהוכיחו אינספור מאמרים שפורסמו בספרות 
המדעית מצביעים על כך שמחלות אלו נגרמות כתוצאה מתזונה לקויה ולא מגנים גרועים או מזל רע. אם כך, מדוע מערכת הבריאות אינה תייחסת ברצינות לתחום התזונה? 

התשובה מורכבת מארבע מילים: כסף, אגו, כוח ושליטה"!

"נוכל לקבוע בודאות שמערכת הבריאות.., אותה מערכת שכיום אחראית על קידום בריאותנו, מכשילה אותנו. אף אחד לא יודע זאת טוב יותר ממיעוט הרופאים שמטפלים בחולים שלהם מנקודת מבט תזונתית".

פרופ' קמפבל, החוקר הבכיר בעולם כיום בתחום התזונה והקשר שלה למחלות, אומר:

"הטיפול הרפואי מתבסס בעיקר על תרופות וניתוחים ולא על טיפולים תזונתיים ושינויים באורח החיים. הרופאים לא מקבלים שום הכשרה בנושא תזונה והקשר שלה למחלות ולבריאות". המצב מסוכן! כאשר מתיימרת להיות הכשרה של סטודנט לרפואה בתחום התזונה בהקשר של בריאות הציבור נחשו מי מספק את חומרי הלימוד? תעשיות המזון והתרופות! אל תחשבו שהרופא שלכם יודע בהכרח על תזונה ועל הקשר שלה לבריאות יותר מהשכן שלכם או עמיתכם לעבודה. הנזקים הבריאותיים שנגרמים כתוצאה מבורותם של הרופאים בנושא תזונה הם מזעזעים".

פרופ' קמפבל נפגש עם שני רופאים בכירים בארה"ב שעוסקים בריפוי מחלות באמצעות תזונה ושינוי הרגלי בריאות: פרופ' ק. אסלסטיין, מנתח לב בכיר וידוע וד"ר ג. מקדוגל, רופא פנימי והעובדות הן לא פחות מאשר מזעזעות!!!

פרופ' אסלסטיין נכנס לרשימת הרופאים הטובים ביותר בארה"ב וביצע כ- 5000 ניתוחים.
פרופ' אסלסטיין סיפר לפרופ' קמפבל שלמרות הצלחתו כמנתח דעתו לא נחה מהעובדה שלעיתים רחוקות הוא הצליח לשפר את מצבם של החולים שלו. משהו הציק לו כל הזמן. הוא התחיל ללמוד את הקשר בין תזונה ומחלות והפך למומחה בנושא. הוא פנה למנהלת של קליבנלד קליניק והיציע לה לאמץ גישה תזונתית בטיפול בחולי לב אך היא דחתה את הצעתו. הוא לא התייאש ועשה מחקר על חולי לב במשך כמה שנים ואף פרסם את תוצאותיו. אבל חבריו לבית החולים לא קיבלו את המעבר ממנתח בכיר למטפל בתזונה בהבנה. במקום להכיר בו כגיבור הוא זכה מהם ומהממסד הרפואי לזלזול, ניכור ובוז. הם אפילו החלו לכנות אותו בכינויי גנאי. הוא מצא את עצמו מחוץ לממסד הרפואי משום שאף אחד במערכת לא רצה לאמץ את ניסיונו והצלחותיו.
חבריו הרופאים אמרו לו: טוב, בסדר, אבל אף אחד לא יאכל ככה, אני אפילו לא מצליח לגרום למטופלים שלי להפסיק לעשן". תשובתו של פרופ' אסלסטיין הייתה: "כי לא הוכשרת לכך. טיפולים תזונתיים דורשים מומחיות בדיוק כמו ניתוח מעקפים"!
פרופ'  אסלסטיין מספר שאחד ממטופליו פנה לקרדיולוג שלו ואמר לו, אני רוצה לפנות לאסלסטיין כדי לרפא את מחלת הלב שלי והקרדיולוג הגיב  - תשמע לי, אין שום דרך לרפא מחלת לב".

פרופ' אסלסטיין אמר – "גם לאחר שהראיתי לחברי שההוכחות לפתיחת כלי דם חסומים באמצעות תזונה בלבד הינן מוצקות הם סירבו לאמץ את גישתי. קרדיולוגים לומדים הכל על צנתור ועל ניתוח מעקפים והכל כל כך מתוחכם, יש המון דרמה בחדר הניתוח וישנן גם כל האחיות שבסביבה האורות החזקים והדרמה. האגו של הרופאים האלה הוא ענק. והינה מגיע מישהו אחר ואומר, אתם יודעים, אני יכול לרפא את זה טוב יותר באמצעות תזונה, והרופאים אומרים – "מה, אני למדתי 14 שנה כדי להגיע למומחיות הזו, אני עושה מזה הון ואתה רוצה לקחת את זה ממני"?

פרופ' אסלסטיין מוסיף ואומר – "קרדיולוגים אמורים להיות מומחים במחלות לב ולמרות זאת, אין להם מומחיות בטיפול במחלות לב"!!! כאשר ההבנה הזו מכה בהם פתאום, הם מגיבים בהתגוננות. הם יכולים לטפל בתסמינים, הם יכולים לטפל בהפרעות בקצב הלב, הם יכולים לתת לנו טיפולים, אך הם אינם יודעים כיצד לטפל במחלה, כי הטיפול הטוב ביותר הוא תזונתי".

פרופ' אסלסטיין גילה שעצם הקביעה כי למטופל יכולה להיות שליטה על בריאותו מעוררת התנגדות עזה בקרב הרופאים. הם הרי התרגלו לראות את עצמם כמקורות הריפוי היחידים. "מבחינה אינטלקטואלית קשה לרופא לחשוב שהמטופל יכול לעזור לעצמו בצורה נלהבת, יעילה ובטוחה יותר מהם ושהתוצאות שהוא ישיג יחזיקו  מעמד זמן רב". למרות כל הטכנולוגיה, ההתמחות והידע של הרופאים, אין דבר חשוב יותר מהדרכת המטופל לאורח חיים בריא". "רופאים רבים הם חסרי כל ידע תזונתי הולם...מפחיד לראות שרופאים אינם יודעים שמחלות ניתנות לריפוי". לעיתים קרובות הרופאים מכירים רק את הטיפולים שעליהם למדו – תרופות וניתוחים". האם מישהו מהרופאים שאל את עצמו פעם האם אין זה מתפקידו לעצור את המחלות"? משום מה עצירת המחלות איננה מטרה מוצהרת בתוכנית הטיפול של הרופאים והרפואה".

 
ד"ר ג'ון מקדוגל - רופא שיצא נגד כל הממסד הרפואי בארה"ב שמקדם מחלות, ניתוחים ותרופות. על ד"ר מקדוגל מספר פרופ' קמפבל:

"הוא הרופא המחזיק בביתו את הספרייה הגדולה ביותר בארה"ב בתחום התזונה". מקדוגל גדל על אוכל מערבי ובגיל 18 כבר חטף אירוע מוחי. הוא החלים וסיים לימודי רפואה. על מטופלים אסייתיים הוא למד שאלה שניזונו מתפריט אסייתי מסורתי היו בריאים יותר ואלה שאכלו תפריט מערבי חלו במחלות כרוניות. לאחר שנכשל בהבראת חוליו באמצעות תרופות הבין שהבעיה היא במערכת ולא בו והחל ללמוד על תזונה והקשר שלה למחלות. ככל שהתעמק בדבר הוא מצא שתזונה יכולה למנוע ואף להבריא מחלות כרונית, אבל כמו אצל ד"ר אסלסטיין הרעיון הזה לא התקבל בברכה על ידי מוריו ועמיתיו. התזונה נחשבה בעיניהם כרפואת אליל. כבר בזמן ההתמחות שלו הוא ניגש לחולה ונתן לו הדרכה תזונתית. ברוב התלהבותו סיפר המטופל על כך למנהל המחלקה שקרה בדחיפות למקדוגל והזהיר אותו שאם ימשיך בכך ימצא את עצמו עף מהלימודים ומהתחום. מנהל המחלקה אמר לו – "אתה צריך להתייחס ברצינות לרפואה ולהפסיק עם השטות הזו שאוכל יכול לרפא מחלות". מקדוגל נאלץ לשתוק עד לסיום לימודיו.

ד"ר מקדוגל דיבר על תחום נוסף שבו הממסד הרפואי איבד מאמינותו: הקשרים עם חברות התרופות.

בתי הספר לרפואה וחברות התרופות מנהלים "רומן אסור" זה זמן רב. מקדוגל סיפר לקמפבל על עומק הקשרים האלה והיקפם ועל הדרך שבה הם השחיתו את תחום הכשרת הרופאים הצעירים:

"הבעיה עם הרופאים מתחילה בבתי הספר לרפואה. תעשיית התרופות בארה"ב מממנת את כל המערכת, מההוראה ועד למחקר. תעשיית התרופות קונה את מוחם של רופאי העתיד. זה מתחיל ביום הראשון ללימודים בפקולטה לרפואה. במשך כל שנות הלימוד, בית הספר מקבל תמיכה כספית מחברות התרופות".

א. סטודנטים מקבלים מתנות חינם, הזמנות לארוחות, בילויים ונסיעות, "השתלמויות", וכנסים שהדוברים בהם הם נציגי חברות התרופות.

ב. המתמחים הצעירים והרופאים הוותיקים משנים את הרגלי רישום התרופות בעקבות מידע שמספקים להם נציגי מכירות של החברות השונות, למרות שהמידע הזה ידוע כחיובי מידי ופוגע בשיקולי הרופא בכל הנוגע לרישום תרופות.

ג. חוקרים ורופאים באקדמיה הם עושי דבריה של תעשיית התרופות. לעיתים קרובות, חברות התרופות ולא החוקרים הן אלו שמתכננות את המחקר, מה שמאפשר להן שליטה על תוצאותיו. לעיתים, לחוקרים יש אינטרסים כלכליים בחברות התרופות שאת מוצריה הם בודקים. במקרים רבים, חברת התרופות היא האחראית לאיסוף הנתונים ומעבירה לחוקרים רק את אלה שמתאימים לתוצאות הרצויות לה. חברות התרופות משפיעות על תחום המחקר גם באמצעות הטלת וטו על פרסומם של ממצאים מסוימים ונטילת זכות העריכה על המאמרים שמתפרסמים בעקבות המחקר. לעיתים, חברת התרופות מעסיקה אנשי יחסי ציבור כדי שיכתבו את המאמר המדעי, ולאחר מכן, מוצאת חוקרים שמסכימים לחתום את שמם כמחברי המאמר, לאחר שהוא כבר נכתב.

ד. כתבי העת המדעיים המובילים הפכו לכלי שיווק בידי חברות התרופות. המובילים שבהם נהנים מהכנסות גבוהות בזכות פרסומות לתרופות. המערכת אינה אחראית לתוכן הפרסומות, ולעיתים קרובות, מועלות בהן טענות מטעות אודות תרופות מסוימות. עובדה מדאיגה יותר היא שרוב המחקרים הקליניים המדווחים בכתבי העת ממומנים מכספי חברות התרופות, והאינטרסים הכלכליים של החוקרים המעורבים בהם אינם זוכים לגילוי נאות.

האם אין זה מעורר חלחלה?

האם אין מדובר כאן בפשיעה מאורגנת של מאפיה של צווארון לבן?

וכמה "חוקרים" קיבלו תארי פרופסור ודוקטור מזויפים שמבוססים על מאמרים שבכלל לא הם כתבו אלא קופירייטרים של תעשיית התרופות?
לכבוד פרופסור חיים לוטן
 שלום.
 
שמעתי וראיתי את דבריך על כך שאם שמשהו ידע איך לנקות עורקים סתומים באמצעות תזונה הוא ראוי לפרס נובל לרפואה.
אני מסכים בחום עם דבריך לכן אני מציע לך לפנות לוועדת פרס נובל ולהציע את ד"ר ערן אשחר לפרס היוקרתי הזה כי שמעתי אותך אומר כך.
תן לי רק לומר לך כי בעקבות הייעוץ והלווי של ד"ר ערן אשחר היום אני הולך על רגליי כמי שעורקי השוקים שלו בשתי הרגליים היו חסומות ולא היה יכול ללכת יותר ממאה מטרים עקב חסימות בעורקים. 

לקריאת המשך המכתב של הסופר והמשורר אפרים העברי עבור לעמוד של - אפרים העברי 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

20.3.16
אל: ד"ר ערן אשחר
 
מאת: דב (דביקי) גולן (מחבר הספר - חזון ותעוזה, זכרונות)
 
ראשית, ברצוני להודות לך מכל הלב, על ההזדמנות שניתנה לי להשתתף בתכנית הבראה אישית המבוססת על הגישה הטבעית - הנוטורולוגית - באמצעות תזונה כירורגית.
כפי שאתה יודע, הגעתי אליך לאחר שעברתי אירוע מוחי, שבעקבותיו נפגעו שיווי המשקל ויכולת ההליכה ואובדן מוחלט של השמיעה באוזן אחת. שבועיים טיפול בבית החולים לא הביאו מזור.
יצאתי מבית החולים בכיסא גלגלים, עם פגיעה קשה בשמיעה. כל זה קרה לאחר אירוע קודם של פגיעה בשיווי המשקל ובכושר הדיבור.
מאז נמנעתי מלצאת מהבית, ונרתעתי מלחצות כביש. כאשר שמעתי על דרך טיפולך באמצעות תזונה מתאימה, נרשמתי מיד וללא היסוס. 
פתרון אחר לא היה מצוי בידי. קיוויתי שאולי מכאן תבוא הישועה, והיא אכן הגיעה, ובגדול. 

לקריאת הסיפור המלא של דב גולן - לחצו כאן

 

כד' בסיון תשע"ה
11.6.2015
לכבוד
ד"ר ערן אשחר
שלום רב
מאת הרב בנימין כהן, צפת

מכתב הוקרה והערכה

הרשה לנו להביע במילים ספורות את הערכתנו למלאכת הקודש שאתה עוסק בה לילות כימים בהצלת חיי אדם,  
על מסירותך ועקשנותך ונחישותך ועל מידת חריצותך הרבה לנושא כה חשוב.
תודתי האישית נתונה לך על טיפולך המסור והצמוד בי והצלחתך לחלץ אותי מניתוח מעקפים שהועידו לי הרופאים וגם מדיאליזה עתידית ולהוביל אותי לבריאות ולחיים תקינים. כמו כן אני מודה לך על הטיפול המסור שהענקת לרעייתי. אין לנו ספק שבך מתקיים הפסוק במלואו:
"כל המציל נפש אחת כאילו קיים עולם מלא", ועל אחת כמה וכמה המציל מאות ואלפים.
ישר כח גדול על התוכנית שנערכה ברדיו ברשת ב' בה השתתפת ולה האזנו עד תום במשך 3 שעות.
לקוראיך וכדי למנוע מאחרים ליפול בפח הרפואה האינטרסנטית ששיקולי בצע כסף ולא שיקולים אנושיים עומדים לצערנו לנגד עינה אפרט את סיפור המקרה שלי.
אני מנהל בית ספר גדול בצפת. צפת ידועה ברחובותיה התלולים המרובים בעליות וירידות חדות. במשך כל השנים אני זוכר את עצמי עולה את העליות בקלילות. והינה לפני 14 שנים (בשנת 2004) הרגשתי באחת העליות לחצים בחזה. 

לקריאת הסיפור המלא של הרב בנימין כהן  - לחצו כאן
 
 
 

ההחלמה של איציק גולן ממחלת לב בגיל 42 ומניעת ניתוח מעקפים

 
 
שמי איציק גולן
אני בן 44, במקצועי אני מדריך כושר ופיתוח גוף. כל החיים חשבתי שיש לי מודעות גבוהה לבריאות ולספורט ושאני חזק
ביותר ומחוסן מבחינה בריאותית. 
לפני כ – 8 חודשים חטפתי סטירה חזקה בדמות של התקף לב. במשך שבועיים הרגשתי שהכושר שלי בריצה על המסילה יורד ואני מתעייף במהירות, עד שיום אחד אחרי 3 דקות של ריצה קלה חטפתי התקף לב.
הרגשתי כאבים בחזה וקוצר נשימה וכמעט שהתמוטטתי. 

לקריאת הסיפור המלא של 
איציק גולן - לחצו כאן
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


נס ההחלמה המופלא של בלומה:

שמי בלומה פרייליך, אני בת 60. אני נמצאת בטיפול של "התזונה הכירורגית" של ד"ר ערן אשחר מזה כ- 3 חודשים.
מגיל צעיר סבלתי מלחץ דם גבוה ואחרי שנים לא רבות הופיעה גם סוכרת, עודף משקל בעיות בעיניים, בעיות בבלוטת התריס, בכליות ומצבי הלך והתדרדר משנה לשנה. 
ניגשתי כל שבוע לרופאים והם נתנו לי בנדיבות כדורים לכל דבר. נתתי בהם אמון מלא כי חשבתי שהם אכן עושים הכל לטובתי ויש להם באמת מומחיות ברפואה שיכולה להועיל לי. לכן בלעתי כל כדור בלי לשאול יותר מידי שאלות והמשכתי באורח החיים והתזונה שלי כרגיל.
אבל מצבי הבריאות שלי הלך והחמיר מחודש לחודש, לבסוף הופניתי לדיאטנית שהדריכה אותי. אבל למרבה הפתעתי עם התזונה של הדיאטנית בקופת החולים ועם כל הכדורים המצב שלי רק התדרדר. הוסיפו לי עוד ועוד כדורים אבל לחץ הדם המשיך ועלה לשמיים והיגיע ל- 200/100, רק בנס לא קיבלתי אירוע מוחי כתוצאה מכך.
הסוכרת הצריכה כמויות גדולות של אינסולין ולבסוף אמרו לי שאני חייבת להגיע להתחלת דיאליזה.

אבל בורא עולם זימן לי את ד"ר אשחר.

לקריאת הסיפור המלא של בלומ - לחצו כאן


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ד"ר אשחר שלום,
 
אחרי 4 חודשים מוצלחים שבהם עברתי את הטיפול והליווי הצמוד שלך ונרפאתי בעזרתך מדלקת פרקים

שהיתה לי במשך 13 שנים וירדתי 40 ק"ג ממשקלי, חשבתי שאני כבר יודע הכל, יודע לשמור על עצמי ומבין

בתזונה הכירורגית אבל לאחר שהשתתפתי בסדנאות שלב א ושלב ב נוכחתי לדעת כי יש לי עדיין הרבה מה

ללמוד... ההרצאות היו מרתקות, ולמדתי המון דברים חדשים וחשובים לבריאות שלי.

ההרצאות עודדו אותי מאד ואני שמח שהצטרפתי לקהילה הבריאה הזאת בהנחיית ד"ר אשחר.

אני אשמח לדבר עם כל אחד שירצה ללכת בדרך של ד"ר אשחר ולהמליץ על הטיפול שלו בחום. אני חושב

שכל אדם בישראל ובעולם חייב להכיר את חוקי הבריאות כפי שד"ר אשחר מלמד אותם ואז היינו חוסכים

הרבה מאוד סבל, חולי, צער וכסף על טיפולים שיקריים וחסרי תועלת שמעשירים את הרופאים ואת תעשיית

המחלות והניתוחים כמו שמוכיח ד"ר אשחר.

בברכה
ובהערכה רבה
אליעזר גולדיס
052-4267194 לייזר

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ד"ר אשחר היקר
שלום

כולי נרגש עד דמעות בשעה שאני כותב אליך.
הגעתי אליך לפני זמן לא רב עם מצבור של בעיות כמו: תפקוד כליות לפני דיאליזה, קריאטינין 4.4, אחרי התקף לב
ואירוע מוחי וצנתור, שומנים בדם, עודף משקל, לחץ דם של 200/90, סוכרת של 20 שנה עם תרופות, וסוכר של 140
בצום עם תרופות, קשיי הליכה עצומים עד כדי חוסר יכולת לעמוד, עייפות קשה, בקושי נשמתי, עישנתי יותר מקופסא
ביום והייתי על 16 תרופות.

אני יכול לומר לך שאתה היית התקווה האחרונה שלי. שמעתי אותך בסדנא ואמרתי לעצמי - יש כאן משהו באיש הזה
ואני מוכן ללכת איתו.

היום חודשיים אחרי כן אני מברך את אלוהים על המתנה הגדולה ששלח לי -אותך.
אני לא יכול להבין את השיפור העצום שחל בבריאות שלי, בכל המדדים, תוך זמן כל כך קצר. הנשימה, גרמת לי להפסיק
לעשן אחרי 50 שנה!!! ההליכה שכבר שנים לא הייתה כך, האנרגיה שעלתה, לחץ הדם ירד ל- 125/76, הסוכר 95
בלי תרופות, ירדתי 8 קילו במשקל ואני מרגיש כמו ציפור. ויותר מכל, תפקוד הכליות השתפר באופן משמעותי ומוכח
בבדיקות ואני לא לוקח אפילו תרופה אחת.

מה עוד בן אדם יכול לבקש. קיבלתי את החיים שלי בחזרה בזכותך.

אני מודה לאלוהים ששלח אותך אלי.
אני אוהב אותך ואת הבן אדם שאתה, מלא דאגה ואהבת אדם.
זו מתנה גדולה בשבילי שהכרתי אותך.

באהבה רבה ובהוקרה

בני פטישי
052-8431552
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
אני כותב לך לד"ר ערן אשחר,

 
 רציתי להגיד לך תודה ענקית על תמיכה ועל עבודה שאתה עושה בזכות אתר אינטרנט שבנית נתת לי תקווה עוד
שהייתי בבית חולים. הגעתי אליך בעקבות סתימות קשות בכלי הדם כשהניתוח מעקפים כבר נמצא ברקע.

 
לאחר המפגש איתך התחלתי בתהליך שינוי הרגלי החיים כולל תזונה והתוצאות נפלאות. עצרתי את תהליך טרשת
העורקים אצלי ואני מרגישה הרבה יותר טוב מאשר לפני הטיפול.
אים ספק שנתת לי הרבה כלים שאיתם אצעד במשך כל החיים ושבזכותם גם הורדתי יותר מ 13 ק"ג ואני מרגישה
הרבה יותר טוב. 
 
אני חייבת לציין  שאתה בן אדם אמיץ  העמד מול המערכת הישנה.
ישר כוח
תודה גדולה
 
נטאשה גמבורג
050-7697879

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 ד"ר אשחר
 
סיימתי ארבעה חודשי ליווי, וברצוני להביע את הערכתי העמוקה אליך ולברך אותך ואת משפחתך.
אומנם נותר לי להשלים את חלק ב' של הסדנה, אך בכול זאת אסכם ואומר שבזכותך יצאתי לדרך חדשה, עם מודעות
עמוקה לאין שיעור מזאת שהיתה לי.
רמת לחץ הדם שלי, שהיתה הסיבה העיקרית להגעתי לסדנה, הסתדרה במהירות, הרגשתי הכללית השתפרה בצורה
דרמתית ואיתה אימצתי ככול יכולתי את המלצותיך במהלך ההדרכה המסורה.
הייתי זקוק מאוד ליד מכוונת בנושא התזונה הטבעית, למרות שחשבתי שאני אוכל בריא כבר שנים רבות.
ברצוני להודות גם לזוהר, על התייחסותה הרגישה והחכמה, בכול הנושאים בהם טיפלה.

אלברט דוסטן
054-6482033

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ד"ר אשחר שלום
השתתפתי בסדנת בריא לתמיד א' ורציתי לומר לך ש:

א. המידע הנלמד בה חשוב כדי להזיז אנשים לכיוון תזונה בריאה וכירורגית.
ב. המפגש המשותף עם האנשים יוצר אפקט של"גאוות יחידה".
ג. אתה בהיר ומשכנע.
ד. הסדנא מאוד מרעננת ואף מטלטלת את כל מי שהתעייף או חזר לשגרה של תזונה מזיקה.
ה. השיתופים של ההצלחות על ידי המטופלים עצמם הם מאוד אוטנטיות חזקות ומשכנעות.
 
 
 
                הרב דוד לחיאני
               רב  ביה"ח זיו בצפת
                050-3340038
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שלום ד"ר אשחר
 
ראש השנה  מגיע בקרוב. אני רוצה לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה.
 
הגעתי אליך לאחר שניסיתי אין סוף דיאטות .
קופת חולים הלעיטה אותי בכדורים ובזריקות אינסולין שנים ארוכות......והמצב הורע עד כי נאלצתי לעזוב את עבודתי
לפני כ-3 שנים עקב סיבוכי מחלת הסוכרת –חוסר יכולת קריאה, לחץ דם גבוה ,פגיעה לבבית ושאר מרעין ביישין.

 
הבנתי כי רק שינוי באורח חיי יביא את השינוי והחלטתי להצטרף לתוכנית הליווי שלך –התזונה הכירורגית  למשך 4 חודשים.
 
האמנתי ביכולתך וניסיונך  עם מאות מטופלים כפי שהצגת זאת בהרצאה הבסיסית בביתך.
 
כמו כן טלפנתי לעשרה מטופלים שעברו את השינוי המבורך בעבר והם תמכו בכל לב.
 
והנה לאחר 3 חודשים: השלתי ממשקלי 20 קג, ומשקלי כפי שהיה בגיל 18! (אני בן  65) לחץ הדם תקין לחלוטין. הסוכר
בדם  נמוך מאוד ביחס לעבר בלי שום תרופה וכמעט בתוך הנורמה אותה אני רוצה לראות. אני בטוח כי המשך התמדה
על אורח חיים תזונתי שגרמה לי לשיפור הזה בתוספת הליכה שחייה או כל  פעילות גופנית אחרת תוביל אותי גם לאיזון
מוחלט של הסוכר בדם.

 
ושוב באותיות גדולות-ללא שום כדור או הזרקת אינסולין!!

ואני חייב לספר לך עוד משהו, לפני כמה ימים ביקרתי את האופטיקאי שלי לצורך בדיקת עיניים לחידוש רישיון נהיגה.
עד כה בשנים האחרונות מצב הראייה שלי הלך והתדרדר בעקבות מחלת הסוכרת ובעקבות ההזרקות של אבסטין
לעיניים בעקבות שטפי דם שהם נזקים של מחלת הסוכרת. בעקבות הבדיקה האופטיקאי היה המום ממש. הוא אמר לי
שחל שיפור אדיר במצב העיניים והראייה שלי והוא מעולם לא ראה דבר כזה קודם לכן ולא מבין איך זה קרה. בנוסף,
בעקבות השיפור הוא הוריד לי את המספר של המשקפיים. אני הייתי בעננים.
מה אומר לך, אין מילים בפי להודות לך על השיפור הגדול בבריאות שלי.  

 
אולי לא פשוט ללכת בדרך הזו, אע"פ שהיא האמת שלאורה אנחנו צריכים לחיות, כיוון שהשקר מסביב חוגג. לכן רבים
הסתכלו על המהלך בחוסר אמונה, ספקנות וכדומה. אך התמיכה הצמודה שלך לכל אורך הדרך, המסירות והאיכפתיות
שלך הביאוני עד הלום.

 
מי  ייתן וגם חולים נוספים התולים את הריפוי כביכול שלהם כיום ברפואת קופת חולים או  "נפלאות צמחי פלא" ימצאו
דרכם אליך.

צר לי שיש לך רק שתי ידיים וראש אחד ואתה יכול להגיע רק למעט מכל הזקוקים לך.

 
על כל מה שקיבלתי ממך, שא ברכה חמה והמשך להציל נפשות בישראל.
 
רמי קציר
כפר הנשיא

052-4441190

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
בס"ד                                                       ‏16 אוקטובר 2015

לד"ר  ערן  אשחר   תודה  !!!
אני מודה כול יום  לקב"ה ששלך לי  שליח  טוב  ששמו ד"ר ערן . הגעתי אליך  בגלל לחץ  דם  וחשבתי שאני בריא  
ותזונה שלי  נכונה .
לאחר  הרצאה שלך והטיפול וליוי  שלך  החיים שלי השתנו. מעולם לא  חלמתי שאני ירד במשקל מעל 20 ק"ג (60 ק"ג )
ובטן שטוחה. כיום אני עוסק בפעילות גופנית ומרגיש  ברוך  השם  מצוין. לחץ הדם שלי ירד לרמה של 90/60 כמו של ילדים.
במשך עשרות שנים סבלתי מ"פטריות בכף רגל שמאל " "יובש בעיניים" "קשקשים בראש " "הייתי רגזן" "מדי פעם היו לי
גלי חום שזה היה מתבטא  שהפנים שלי היו אדומות".
כיום הכל חלף  וברוך השם אני מלא אנרגיה ונהנה מהתזונה החדשה והאבעית שנתת לי.
כל זה חלק קטן ממה שבאמת השתפר אצלי ב - 6 החודשים האחרונים מתחילת התהליך.

 אני שוב  מודה לקב"ה ולד"ר ערן שעושה עבודת קודש מציל אנשים  וגורם אנשים לחיות באיכות חיים טובה ובריאה.
מי ייתן ורבים יזכו להגיע אליך ולהכיר בתורת האמת, חוקי הבורא והבריאה והבריאות ויזכו בזכותל לשמור על הציווי 
"ונשמרתם לנפשותיכם מאוד". 

תודה ... תודה ... תודה...
   
         דניאל חלילי 0528-251999   

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר' אשחר שלום
 
הסדנה הייתה מעולה, בעיקר בחלקה השני התכנים היו משמעותיים ורלוונטיים לכל המשתתפים
והחומר הועבר באופן רהוט ומקצועי.
יישר כח על ההחלטה להעביר אותה ללא תשלום אין לי ספק שאתה תתוגמל על כך מציע עוד שקף שיכול להצטרף
לשקף שכותרתו הייתה 
שלושת הדיברות: 

"להיות בריא זה המצב הטבעי של האדם.
כל מחלה או פגיעה בבריאותנו היא בגללנו ובאחריותינו.
אלוהים( או הטבע/ היקום וכו') העניק לנו כח מרפא ואם נפעל לפי חוקיו לא נהיה חולים. כל מצב של חולי הוא מצב
של הפרת אחד או יותר של החוקים".

בתודה
ששי לוי

050-6209330

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הסדנא אתמול השאירה עלי רושם עמוק. אני חייב להודות שמאוד נהנתי.
לפני הסדנא לא הבנתי איך אוכל לשבת 5 שעות (עם הפסקות) ולהקשיב למישהו, 
מעולם לא ישבתי  6 שעות והקשבתי למישהו, והינה בסדנא שלך הייתי מרותק במשך שעות ואפילו לא הרגשתי מצוקה כל שהיא. זה היה מרתק. התרשמתי מאוד מכל כך הרבה נתונים שלא ידעתי שאותם פרסתי בפני הקבוצה בצורה שיטתית, מרשימה ומשכנעת ביותר. בסופו של דבר הבנתי שיכולתי למנוע את כל הצרות שעברתי במהלך 16 השנים האחרונות, סבל מיותר, אבל יותר חשוב שלמדתי ממך שהכל בידיים שלי ושאף פעם לא מאוחר לתקן.
יצאתי מסדנת המבוא לריפוי טבעי עם תקווה גדולהה ושמחה גדולה. אני בטוח שאצליח במשימה ששמתי לעצמי בעזרתך והיא - בריאות מוחלטת וירידה מכל התרופות.
תודה רבה לך.

בכור כחלון
מושב שובה

053-7624705
 
        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          שלום דר' אשחר.
 
כתמיד- אתה מעביר את החומר בצורה מאוד טובה - עניינית, מובנית ומסודרת וכשצריך לחתוך אתה עושה את זה.
המצגת גם כן עשויה כיאות.

 
אשר ארביב
050-4449018

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
                                          תודה רבה לך ד"ר אשחר
 
                                          סדנה מאוד משכנעת עם ידע בלי עין הרע מושלם
 
 
                                          בהחלט חיזקה אצלי דברים רופפים ומשמעותיים
 
                                           עלה והצליח בברכת שבת שלום ומבורך
 
                                                              רות שרה������
                                                      054-4926028

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
שלום
בסדנא האחרונה של ד"ר אשחר למדתי המון על איך נוצרות מחלות הסברים יסודיים ומפורטים ואיך הן מטופלות בדרך לא
נכונה ע"י רופאים קונבנציונליים .

למדתי על מערכות בגוף שנמדדות ע"י הרופאים או בעלי עניין בצורה כוללנית ולא מדויקת בניגוד לממצאים של אנשים
בריאים, שנמצאים בממוצעים לא נכונים. ממוצע של אדם בריא ואדם חולה  לא יכול להיות נורמטיבי כי זה פשוט לא נכון.

קבלנו כלים מעשיים כיצד לשמור על גוף בריא באמצעות תזונה טבעית ספורט וכמובן שינה/מנוחה ועוד.
מה שבטוח שזו דרך שמובילה לבריאות ואושר.
ללא תרופות שמרדימות סימפטומים ולא פותרות את חוליי האנשים כמו שנתנו לי בשנים האחרונות.

מבחן התוצאה הוא שקובע. אני זכיתי להגיע לסדנא ולטיפול ע"י ד"ר אשחר ובתוך זמן קצר להפתעתי הגעתי להישגים
בריאותיים מדהימים באמצעות דבקות במטרה ורצון להיפטר מבעיות בריאות שהלכו והחמירו וסיכנו את בריאותי עם השנים.
הסוכרת נעלמה, המשקל העודף הגדול נעלם, שומנים בדם, לחץ דם גבוה.
אני בן אדם חדש ומאושר.

תודה לד"ר אשחר ותודה לאלוהים  - מומלץ ביותר .  

אילנה קוטה

052-2903249

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום דר אשחר
 
אין ספק שנהניתי מאוד מהסדנאות ולמדתי המון. אתה נכנס לפרטים עמוקים ונוגע בדברים שלא נתקלתי בהם בשום סדנא שעשיתי עד היום.
 
אני מאוד אוהבת את התחום ומעריכה מאוד את זה שאתה בר סמכא ללמדנו את הנושא.
 
אנחנו המעריצים שלך רוצים ללמוד לשלב את אורח החיים שאתה מטיף לו בחיים הרגילים שלנו.
 
זה קצת דומה להיות דתי בסביבה חילונית. זה אפשרי רק צריך להיות יותר חזקים וחדורי אימונה כדי לקיים

זאת, 
סדנאות מהסוג הזה הם בדיוק החיזוק שאנחנו צריכים.
 
 
 
תודה רבה והצלחה לכולנו
 
תמסור לזוהר שזוהרה חסר לנו מאוד בסדנאות האחרונות
 
שושי ברוקנר
054-6737475
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר' אשחר
שלום

הסדנא היתה מאוד חזקה ופוקחת עיניים, אני מרגישה שלמדתי המון, זה לא רק הידע שנחשפתי אליו לראשונה, אלא גם האופן שהדברים מוצגים - בצורה מאוד משכנעת.
 
 
תודה רבה
עמית
050-3833493

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
דר אשחר

שלום

הסדנה הייתה מעניינת.

המאמרים שלך נתנו לי השראה.
מהסיבה הזאת הגענו אליך עם נליה. 
היו דברים שלא ידעתי שאני לא יודעת ותרמו לי להשלמת התמונה.  
במיוחד הסדנה תרמה לי לטובת נליה (וזה טוב כי באתי בשבילה) - רשמתי הכל וסיפרתי לה. לא הייתי מסוגלת בעצמי
להציג לה את הגישה ואת התיאוריה שעומדות מאחורי הטיפול שלך. וברור לי שזה מאוד חשוב להצלחת התהליך, להגברת המוטיבציה שלה, להגברת האמון שלה בעצמה ובתהליך הריפוי שהיא עוברת. 
אני בטח מחזקת את מה שרבים כבר אמרו - סיפורים אישיים מאוד עובדם ומאוד חזקים. 

יאנה

054-7474151

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
ד"ר אשחר
שלום

עשור שנים אני חיה על פי עקרונות השיטה. היו זמנים קצרים בהם כמעט ונטשתי אותה ואחרים בהם אימצתי 'עיגולי פינות'
בגלל קושי כזה או אחר. בדרך כלל הגוף הוא זה שנתן לי לדעת היכן בדיוק אני נמצאת מבחינה בריאותית ועד כמה הזיופים
שלי לא נוחים לו. בסך הכל מדובר בלמעלה מעשור בו אני מקפידה מאד על תזונה בריאה על פי הכללים ששמעתי בסדנא.

 
היציאה אל הסדנא מבחינתי היתה למטרות חיזוק ותמיכה, חידוד ההבנה ואולי קצת העשרה. שלושת המטרות הושגו היטב.
המידע שהועבר ביום הששי היה בו משהו חברתי בעל ערך גבוה.
 
קיבלתי דחיפה להתמיד הלאה ואפילו להחמיר יותר מהרגיל לטובתי שלי - ובזאת הסדנא מבחינתי היתה מוצלחת.
 
כל טוב לרעייה שטיפלה בי בנדיבות וגמישות וכן לבעל שטרח לבדו להוציא את כולנו למסע-יֶדע חשוב.
 
דניאלה מנחם

052-5808940

------------------------------------------------------------------------------------------------
דר ערן אשחר שלום רב
 
בראשית ברצוני להודות לך על הסדנא בריא לתמיד שלב א.
 
הסדנא הייתה מאוד מעניינת ומעשירה.

תודה רבה
 
 
יואב שובל
054-4785480

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
הסדנא עזרה בהבנת העיקרון של הנטורולוגיה
 
מבנה הסדנא בנוי לוגית החלק השני היה מעט דחוס במידע חשוב מאוד. 
 
התכנים ענו על הצרכים.
 
החומר הוגש ברור טוב ומרתק.

גבי ברקוביץ
054-6623231


-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
  ד"ר ערן אשחר שלום

בזכות הסדנה העמקתי והרחבתי את הידע בנושא הריפוי הטבעי. כל הגרפים על גורמי המחלות שהוצגו היו משכנעים
ביותר כולל ההסברים על המחקרים הרבים שנעשו בצפיה בחיות בטבע. זה חידד את שורש הבעיה וכמה שאנחנו חסרי
אונים כי הרפואה הקונבנציונלית לא יודעת לרפא אותנו. בהעמקה שקיבלתי בסדנה זה עזר לי להבין לעומק דברים חדשים וחשובים לחיים, ובזכות הסדנא קיבלתי עלי את היציאה לדרך חדשה ומרפאה בביטחון מלא ללא תהייה, להיות החלטית
ולהבין שאני אחראית על הריפוי שלי. 
והכל מתוך תובנות מהסדנה. אני מדגישה שהתמזל מזלי להגיע למקום הנכון לי ולעוד רבים להרפא ולהיות בריא לאורך זמן,
כפי הסדנא קרויה " בריא לתמיד", ולהגשים את המטרות שהציבה בפנינו הסדנא.
התכנים כמעט עלו על הצרכים. 
החומר הוגש ברור ומעניין.
תודה רבה מקרב לב

 
שוש
04-8769993

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
בס"ד
דר אשחר
 
הסדנה שהעברת תרמה לי להבנה של הדרך, מה שמחזק בי את יכולת העמידה בפני הסביבה;
המפגש עם אנשים נוספים חשוב ומועיל להחלפת טיפים ורעיונות שונים.
בסדנה רכשתי ידע רב. ככל שאני שומעת יותר, אני רק מבינה כמה הרבה יש עוד ללמוד...
היה ברור ומעניין ביותר.
 
 
שרה פולק
0544-803617

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום

לקחתי חלק בסדנא בתל אביב ולמרות שחשבתי שאני יודעת הכל הופתעתי מכמות הידע והעמקה ובעיקר מהאסרטיביות והאחריות של ד"ר אשחר.

תודה רבה!

גילי לוי
0545428822


-----------------------------------------------------------------------------------------------

 
ד"ר אשחר
כמו שאמרתי לך בע"פ הסדנה הייתה מצוינת וחשובה, לי אישית חבל שהסדנה לא הייתה מוקדם יותר כי היא מחזקת
ומעודדת את הטיפול, לשמוע אותך ומטופלים נוספים זה מעודד מאד בכל התהליך הזה.
 
 
המלצתי, לדבר יותר על התהליך ברמה המנטלית...הניקוי הגופני והניקוי המחשבתי...
 
 
ותודה גדולה על המפגשים.
פינקי ירחי
 054-7461709

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דר ערן 
שלום

הסדנה הייתה מעולה. 
השילוב של הסבר על כוחות הריפוי שלנו והתזונה עם העדויות מה"שטח" עושים את זה בגדול.

תודה רבה


כרמל
052-8471121

-------------------------------------------------------------------------------------------------

 
ד"ר אשחר
שלום

 
הסדנאות היו מעניינות מאד, והועברו בצורה ברורה ועניינית ביותר. 
רכשתי בהן ידע רב, והתבהרו לי דברים שלא ידעתי קודם או שלא היו ברורים לי לפני כן.

שרה פולק
0544-803617

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ד"ר אשחר 
שלום

שתי הסדנאות בהן השתתפתי העצימו אצלי את הידע שלי בנוגע לעקרונות הריפוי הטבעי וכיצד לשמור על בריאותי.
הן העניקו לי בטחון רב וחיזקו אותי בכיוון שבחרתי. אומנם אני לא צריך את החיזוקים כיוון שאני רואה את השינויים
על גופי ועל גופה של אשתי כבר 7 שנים, אבל כל מפגש עם אנשים נוספים ושמיעת עדויות על עוד ועוד החלמאות
של חולים שנואשו מהרפואה רק מחזקת יותר ונותנת כוח להמשיך.
אני מרגיש מצוין ממש ואפילו מאושר. 
בימים אלה ימלאו 7 שנים להכרות שלי איתך ואני רוצה לומר לך שאני מברך את היום הזה שהכרתי אותך.
השינוי המבורך שעשיתי בחיים שלי מאז,שינה את החיים שלי מן הקצה אל הקצה והעלה את איכות החיים
שלי בכל התחומים באופן שלא צפיתי שיקרה בכלל בתחילת הדרך. 
ועל זה אני רוצה לברך אותך בעוד הרבה שנים טובות של עשיה מבורכת.

בתודה
דוד קורש
050-3366140
 


בס"ד
ערב חג השבועות תשע"ד ירושלים ת"ו
 
לד"ר אשחר הנכבד ולנוות ביתו ה' עליהם
 
בפרוס עלינו חג השבועות זמן מתן תורתינו. יום בו זכו בני ישראל לקבל את תורתינו תורת אמת.
ורק בעיון קל במתן תורה ובתורה עצמה זורחת לנו דמות של רופא ומרפא כאיש האשכולות ד"ר ערן אשחר.
ידוע שבזמן מתן תורה כל החולים נרפאו כדי שלא יאמרו שבעלי מומין קיבלו את התורה, אבל יסוד התורה הוא ועשו סייג שעל האדם לעשות סייג כדי לשמר את התורה, ומי לנו יותר מד"ר אשחר אשר ביכולתו ובידיעותיו בנבכי התזונה והרפואה לעשות לנו סייגים וגדרים, מה לאכול ומה לא לאכול, ממש כמו שכתוב בפסוק "זאת אשר תאכל וזאת אשר לא תאכל"
וכל מי שזוכה ללכת בדרכו של הד"ר, זוכה לקבל את התורה מחדש בבריאות גופא ונהורא מעליא. כמו שקיבלו אותה אבותינו בסיני.
יהי רצון שנזכה אנחנו וצאצאינו להמשיך בדרך הנכונה לטוב לנו כל הימים.
 
בברכת חג שמח
 
משה גולדיס - 052-7622550
ירושלים


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                           

ד"ר אשחר אני מודה לך מאוד על העידוד והתמיכה, על המסירות והמקצועיות.

אני מעריך מאוד את עבודת השליחות שלך כשומר חכמה וידע עתיק.

חיבוק גדול

באהבה

גרישה רויטמן - 054-4303587 


 

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים